Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Markit North America, Inc. › Software Engineer

Software Engineer v Markit North America, Inc.: Mzdy H-1B

60 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer v Markit North America, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $123 062; stredná polovica $103 000–$129 388.

Žiadosti (LCA)60
Medián ponúkaného platu$123 062
Stredná časť platov$103 000–$129 388
10.–90. percentil$85 000–$146 433

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202324$121 610
FY202413$112 200
FY202519$127 449
FY20264$129 538

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$130 302
Úroveň II
Raleigh, NC12. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$125 322
Úroveň III
Dallas, TX13. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$144 537
Úroveň III
Charlotte, NC3. 2. 20264. 5. 2026Certifikované
$118 428
Úroveň II
Dallas, TX23. 9. 202513. 3. 2026Certifikované
$120 928
Úroveň II
Raleigh, NC8. 9. 202521. 10. 2025Certifikované
$127 449
Úroveň III
Andover, MA25. 7. 202521. 10. 2025Certifikované
$153 454
Úroveň III
Raleigh, NC23. 7. 20252. 12. 2025Certifikované
$160 727
Úroveň III
Raleigh, NC22. 7. 20257. 10. 2025Certifikované
$127 449
Úroveň II
Andover, MA8. 7. 202521. 10. 2025Certifikované
$127 449
Úroveň III
Andover, MA18. 6. 202521. 10. 2025Certifikované
$147 610
Úroveň III
Dallas, TX15. 5. 20252. 9. 2025Certifikované
$85 636
Úroveň I
Raleigh, NC12. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$77 179
Úroveň I
Raleigh, NC8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$77 851
Úroveň I
Raleigh, NC8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$121 719
Úroveň II
Raleigh, NC8. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$86 489
Úroveň I
Raleigh, NC17. 3. 202525. 8. 2025Certifikované
$147 610
Úroveň III
Dallas, TX7. 3. 20252. 9. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$129 368
Úroveň II
Andover, MA12. 2. 202510. 6. 2025Certifikované
$122 970
Úroveň II
Andover, MA17. 1. 202510. 6. 2025Certifikované
$122 970–$147 845
Úroveň II
Andover, MA15. 1. 202510. 6. 2025Certifikované
$150 000
Úroveň II
New York, NY17. 12. 202414. 3. 2025Certifikované
$134 415
Úroveň II
Dallas, TX1. 10. 20244. 11. 2024Certifikované
$128 629
Úroveň II
Andover, MA6. 8. 20241. 11. 2024Certifikované
$94 450
Úroveň II
Dallas, TX30. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$93 511
Úroveň I
Raleigh, NC30. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$112 200
Úroveň II
Irving, TX29. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$146 302
Úroveň IV
Summerfield, NC24. 4. 202416. 8. 2024Certifikované
$116 500
Úroveň II
Dallas, TX17. 4. 20245. 8. 2024Certifikované
$129 154
Úroveň III
Raleigh, NC12. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$85 000
Úroveň I
Raleigh, NC11. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$82 700
Úroveň II
Dallas, TX10. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$129 886
Úroveň III
Charlotte, NC6. 4. 202416. 8. 2024Certifikované
$104 000
Úroveň II
Boulder, CO12. 3. 202425. 3. 2024Certifikované
$99 050
Úroveň II
Broomfield, CO9. 11. 202326. 3. 2024Certifikované
$133 900
Úroveň II
New York, NY16. 10. 202310. 1. 2024Certifikované
$107 640
Úroveň II
Raleigh, NC31. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$151 716
Úroveň III
New York, NY28. 8. 202330. 10. 2023Certifikované
$115 067
Úroveň II
Andover, MA16. 8. 202323. 10. 2023Certifikované
$128 775
Úroveň III
Raleigh, NC6. 7. 202310. 8. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$128 775
Úroveň III
Apex, NC26. 6. 202310. 8. 2023Certifikované
$128 775
Úroveň III
Raleigh, NC7. 6. 202310. 8. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$121 000
Úroveň III
Dallas, TX25. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$90 043
Úroveň I
Boulder, CO2. 5. 20231. 9. 2023Certifikované
$125 060
Úroveň III
Raleigh, NC14. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
$127 500
Úroveň IV
Rochester Hills, MI13. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
$125 450
Úroveň III
Englewood, CO5. 4. 202331. 8. 2023Certifikované
$125 450
Úroveň III
Englewood, CO23. 3. 20231. 9. 2023Certifikované
$83 246
Úroveň I
Dallas, TX6. 1. 202312. 1. 2023Certifikované
$131 250
Úroveň III
Dallas, TX4. 1. 202330. 1. 2023Certifikované
$107 640
Úroveň I
Menlo Park, CA21. 12. 202219. 1. 2023Certifikované
$123 154
Úroveň II
Boulder, CO12. 10. 20223. 2. 2023Certifikované
$138 750
Úroveň III
Allen, TX7. 10. 202219. 1. 2023Certifikované
$129 450
Úroveň III
Raleigh, NC30. 9. 20222. 12. 2022Certifikované
$91 119
Úroveň I
New York, NY26. 5. 20228. 8. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$85 000–$100 000
Úroveň II
Boulder, CO8. 9. 202113. 9. 2021Certifikované, následne stiahnuté
$100 000–$115 000
Úroveň II
Boulder, CO23. 4. 202117. 9. 2021Certifikované, následne stiahnuté
$80 000–$100 000
Úroveň I
New York, NY7. 10. 20204. 4. 2021Certifikované, následne stiahnuté
$118 456–$130 000
Úroveň III
Boulder, CO21. 8. 202031. 8. 2020Certifikované, následne stiahnuté
$122 221–$137 221
Úroveň III
New York, NY1. 7. 20207. 12. 2020Certifikované, následne stiahnuté
$110 240–$125 000
Úroveň III
Andover, MA3. 4. 202025. 9. 2020Certifikované, následne stiahnuté

Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Markit North America, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).