Domov › Zamestnávatelia › The Maxis Group
The Maxis Group: Mzdy H-1B a sponzoring
The Maxis Group podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $120 000.
Sponzoruje The Maxis Group víza H-1B?
The Maxis Group podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 27. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Business Analyst | 2 | $151 944 |
| Senior Software Engineer | 2 | $123 960 |
| Quality Assurance Analyst | 2 | $110 240 |
| Senior Software Developer | 1 | $120 000 |
| Software Quality Assurance Engineer | 1 | $101 421 |
| Application Support Analyst | 1 | $101 067 |
| Full Stack .Net Developer | 1 | $113 152 |
| Software Developer | 1 | $131 040 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $120 000 |
| FY2024 | 2 | $110 534 |
| FY2025 | 3 | $127 920 |
| FY2026 | 3 | $116 480 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)9 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)45 %
- Úroveň III (skúsený)27 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)18 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Louisville, KY2
- Mesa, AZ2
- Austin, TX1
- Apex, NC1
- Sugar Land, TX1
- Plano, TX1
- Ashburn, VA1
- Phoenix, AZ1
- Las Vegas, NV1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Assurance Analyst | $116 480 Úroveň III | Las Vegas, NV | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $131 040 Úroveň II | Mesa, AZ | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Full Stack .Net Developer | $113 152 Úroveň II | Phoenix, AZ | 30. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Business Analyst | $156 000 Úroveň IV | Louisville, KY | 10. 9. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikované |
| Quality Assurance Analyst | $104 000 Úroveň I | Ashburn, VA | 16. 7. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $127 920 Úroveň II | Mesa, AZ | 8. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikované |
| Application Support Analyst | $101 067 Úroveň II | Plano, TX | 1. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $120 000 Úroveň III | Sugar Land, TX | 20. 10. 2023 | 26. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Engineer | $101 421 Úroveň II | Apex, NC | 29. 6. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $120 000 Úroveň III | Austin, TX | 21. 12. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikované |
| Senior Business Analyst | $147 888 Úroveň IV | Louisville, KY | 27. 10. 2022 | 14. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).