Domov › Zamestnávatelia › Medline Industries, LP. › Developer Analyst IT
Developer Analyst IT v Medline Industries, LP.: Mzdy H-1B
50 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Developer Analyst IT v Medline Industries, LP.. Medián ponúkanej základnej mzdy $124 812; stredná polovica $115 709–$131 969.
Žiadosti (LCA)50
Medián ponúkaného platu$124 812
Stredná časť platov$115 709–$131 969
10.–90. percentil$110 000–$135 319
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 32 | $124 623 |
| FY2026 | 18 | $130 624 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $121 200 Úroveň II | Prospect Heights, IL | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $121 200 Úroveň II | Northbrook, IL | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $130 624 | Wheeling, IL | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $130 624 | Northbrook, IL | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $122 400 Úroveň II | Glenview, IL | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $122 400 Úroveň II | Northbrook, IL | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $139 224 | Wheeling, IL | 13. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikované |
| $139 224 | Northbrook, IL | 13. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikované |
| $124 200 | Mundelein, IL | 17. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikované |
| $124 200 | Northbrook, IL | 17. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikované |
| $137 349 | Buffalo Grove, IL | 23. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| $137 349 | Northbrook, IL | 23. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| $130 752 | Huntley, IL | 16. 12. 2025 | 7. 4. 2026 | Certifikované |
| $130 752 | Northbrook, IL | 16. 12. 2025 | 7. 4. 2026 | Certifikované |
| $135 253 | Mundelein, IL | 3. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikované |
| $135 253 | Northbrook, IL | 3. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikované |
| $130 000 E-3 | Pingree Grove, IL | 12. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikované |
| $130 000 E-3 | Northbrook, IL | 12. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikované |
| $124 623 Úroveň II | Wheeling, IL | 21. 7. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikované |
| $124 623 Úroveň II | Northbrook, IL | 21. 7. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikované |
| $110 000 | Northfield, IL | 9. 7. 2025 | 23. 7. 2025 | Certifikované |
| $110 000 | Mundelein, IL | 9. 7. 2025 | 23. 7. 2025 | Certifikované |
| $134 982 Úroveň III | Libertyville, IL | 30. 6. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované |
| $110 000 | Northfield, IL | 27. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $130 752 Úroveň II | Northbrook, IL | 25. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| $130 752 Úroveň II | Huntley, IL | 25. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| $110 000 | Mundelein, IL | 13. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $110 000 | Northfield, IL | 13. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $132 933 Úroveň III | Deerfield, IL | 20. 5. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované |
| $132 933 Úroveň III | Northfield, IL | 20. 5. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované |
| $134 982 Úroveň III | Wheeling, IL | 20. 5. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované |
| $134 982 Úroveň III | Libertyville, IL | 20. 5. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $130 707 Úroveň III | Aubrey, TX | 20. 5. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikované |
| $119 000 | Wheeling, IL | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $119 000 | Northfield, IL | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $115 000 | Northfield, IL | 14. 3. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikované |
| $125 000 | Northfield, IL | 14. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| $103 740 | Schaumburg, IL | 12. 3. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikované |
| $103 740 | Northfield, IL | 12. 3. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikované |
| $107 220 | Mundelein, IL | 4. 3. 2025 | 3. 8. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $107 220 | Libertyville, IL | 4. 3. 2025 | 3. 8. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $115 000 | Schaumburg, IL | 27. 2. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikované |
| $115 000 | Northfield, IL | 27. 2. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikované |
| $131 969 Úroveň III | Buffalo Grove, IL | 14. 2. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikované |
| $131 969 Úroveň III | Libertyville, IL | 14. 2. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikované |
| $117 835 | Vernon Hills, IL | 23. 1. 2025 | 4. 4. 2025 | Certifikované |
| $117 835 | Mundelein, IL | 23. 1. 2025 | 4. 4. 2025 | Certifikované |
| $129 618 Úroveň III | Mundelein, IL | 31. 12. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikované |
| $135 915 Úroveň III | Northfield, IL | 24. 10. 2024 | 3. 2. 2025 | Certifikované |
| $110 000 | Mundelein, IL | 1. 10. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
Developer Analyst IT u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Medline Industries, LP.
- Analyst Business Systems IT$123 600
- Sr Developer Analyst IT$139 416
- Sr Analyst Business Systems IT$138 973
- Data Architect & Modeler$140 000
- IS Developer Analyst Sr.$135 000
- IS Developer Analyst$115 464
- IS Business Systems Analyst$112 338
- Sr. Software Tester$122 750
- Sr. Analyst Systems IT$135 492
- Analyst Systems IT$118 862
- IS Business Systems Analyst Sr.$125 158
- Mgr Applications$162 718
- Domain Architect$166 402
- Demand Planner$90 396
- Architect IT$175 000
- Ld Analyst Systems IT$142 065
- Manager, Applications$152 828
- Software Engineer$145 000
- Sr. Software Engineer$162 000
- Ld Developer Analyst IT$153 938
- Manager IS Applications$148 625
- IS Systems Analyst$112 038
- Business Systems Analyst$121 500
- Storage Administrator$107 666
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).