Domov › Zamestnávatelia › Mentour Corporation
Mentour Corporation: Mzdy H-1B a sponzoring
Mentour Corporation podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $109 100.
Sponzoruje Mentour Corporation víza H-1B?
Mentour Corporation podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Mentour Corporation: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Devloper Applications | 7 | $115 000 |
| Software Developer Applications - Java | 3 | $113 600 |
| Quality Assurance Engineer | 2 | $117 050 |
| Software Developer, Applications | 2 | $102 000 |
| Information Technology Project Managers | 2 | $102 800 |
| Database Report Writer | 2 | $65 000 |
| Software Developer | 1 | $115 000 |
| Business Analyst | 1 | $101 750 |
| Computer Systems Engineers | 1 | $104 500 |
| Software Quality Assurance Anaysts | 1 | $112 000 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 1 | $88 100 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $110 550 |
| FY2024 | 6 | $105 125 |
| FY2025 | 6 | $113 600 |
| FY2026 | 3 | $112 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Pingree Grove, IL4
- Austin, TX4
- Cary, NC3
- Jefferson City, MO2
- West Haven, CT1
- Georgetown, TX1
- Houston, TX1
- Morrisville, NC1
- Capistrano, CA1
- Menomonee Falls, WI1
- Indian Land, SC1
- Columbus, OH1
- Chicago, IL1
- Apex, NC1
Povolania
- Software Developers13
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer Systems Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Information Technology Project Managers | $112 500 Úroveň III | Apex, NC | 6. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Anaysts | $112 000 Úroveň III | Austin, TX | 12. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | $88 100 Úroveň II | Chicago, IL | 4. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer Applications - Java | $113 600 Úroveň II | Cary, NC | 22. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer Applications - Java | $113 600 Úroveň II | Cary, NC | 8. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Database Report Writer | $65 000 Úroveň II | Jefferson City, MO | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Database Report Writer | $65 000 Úroveň II | Jefferson City, MO | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $127 760 H-1B1 (Čile) · Úroveň III | Pingree Grove, IL | 19. 2. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikované |
| Quality Assurance Engineer | $125 000 Úroveň IV | Austin, TX | 25. 11. 2024 | 18. 12. 2024 | Certifikované |
| Software Developer, Applications | $107 000 Úroveň II | Indian Land, SC | 11. 6. 2024 | 12. 6. 2024 | Certifikované |
| Information Technology Project Managers | $93 100 Úroveň III | Columbus, OH | 3. 6. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $123 750 H-1B1 (Čile) · Úroveň III | Pingree Grove, IL | 15. 2. 2024 | 21. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $105 750 Úroveň III | Menomonee Falls, WI | 27. 12. 2023 | 9. 1. 2024 | Certifikované |
| Computer Systems Engineers | $104 500 Úroveň III | Capistrano, CA | 29. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Developer, Applications | $97 000 Úroveň II | Austin, TX | 11. 10. 2023 | 15. 11. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $101 750 Úroveň III | Morrisville, NC | 29. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované |
| Quality Assurance Engineer | $109 100 Úroveň IV | Austin, TX | 5. 6. 2023 | 30. 7. 2023 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $92 000 Úroveň II | Houston, TX | 18. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $112 000 Úroveň III | West Haven, CT | 23. 3. 2023 | 16. 4. 2023 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $115 000 Úroveň III | Georgetown, TX | 13. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
| Software Devloper Applications | $115 000 H-1B1 (Čile) · Úroveň III | Pingree Grove, IL | 2. 3. 2023 | 21. 3. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 H-1B1 (Čile) · Úroveň III | Pingree Grove, IL | 15. 2. 2023 | 21. 3. 2023 | Certifikované |
| Software Developer Applications - Java | $102 000 Úroveň II | Cary, NC | 24. 1. 2023 | 28. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).