Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Meta Platforms, Inc › Hardware Systems Engineer

Hardware Systems Engineer v Meta Platforms, Inc: Mzdy H-1B

17 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Hardware Systems Engineer v Meta Platforms, Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $219 780; stredná polovica $207 486–$240 000.

Žiadosti (LCA)17
Medián ponúkaného platu$219 780
Stredná časť platov$207 486–$240 000
10.–90. percentil$195 472–$269 415

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20234$219 780
FY20245$221 871
FY20257$205 385
FY20261$288 545

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$288 545
Úroveň IV
Menlo Park, CA14. 12. 202513. 6. 2026Certifikované
$256 662
Úroveň IV
Folsom, CA15. 9. 202517. 11. 2025Certifikované
$223 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA16. 6. 202518. 6. 2025Certifikované
$201 000
Úroveň III
Sunnyvale, CA16. 1. 202518. 7. 2025Certifikované
$187 180
Úroveň IV
Snohomish, WA18. 12. 20246. 6. 2025Certifikované
$177 380
Úroveň III
Austin, TX14. 11. 202411. 5. 2025Certifikované
$240 000
Úroveň IV
Menlo Park, CA22. 10. 20244. 4. 2025Certifikované
$205 385
Úroveň II
Sunnyvale, CA24. 9. 202422. 3. 2025Certifikované
$207 486
Úroveň IV
Menlo Park, CA25. 7. 20243. 1. 2025Certifikované
$251 000
Úroveň IV
Menlo Park, CA9. 7. 20249. 7. 2024Certifikované
$302 134
Úroveň IV
Menlo Park, CA3. 6. 202414. 8. 2024Certifikované
$221 871
Úroveň IV
Menlo Park, CA6. 5. 202411. 10. 2024Certifikované
$210 094
Úroveň IV
Folsom, CA30. 10. 202313. 11. 2023Certifikované
$211 498
Úroveň IV
Menlo Park, CA22. 9. 202318. 3. 2024Certifikované
$219 780
Úroveň IV
Menlo Park, CA30. 1. 202330. 7. 2023Certifikované
$239 223
Úroveň IV
Menlo Park, CA6. 1. 20237. 7. 2023Certifikované
$219 780
Úroveň IV
Menlo Park, CA3. 10. 202230. 3. 2023Certifikované

Hardware Systems Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Meta Platforms, Inc

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).