Domov › Zamestnávatelia › Mettle Solutions, LLC
Mettle Solutions, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Mettle Solutions, LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 18. Medián ponúkanej mzdy: $110 698.
Sponzoruje Mettle Solutions, LLC víza H-1B?
Mettle Solutions, LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 6 | $102 554 |
| Software Engineer | 3 | $106 642 |
| Data Analyst | 2 | $76 294 |
| Senior Software Engineer | 2 | $149 240 |
| Healthcare Business Analyst | 2 | $92 331 |
| Senior Software Enginner | 1 | $99 000 |
| Senior SailPoint Architect | 1 | $120 000 |
| Technical Developer | 1 | $141 378 |
| Technical Lead Developer | 1 | $226 138 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $106 642 |
| FY2024 | 2 | $115 000 |
| FY2025 | 5 | $84 094 |
| FY2026 | 7 | $131 997 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Columbia, MD3
- Reston, VA2
- Cupertino, CA2
- Kirkland, WA2
- Austin, TX2
- Fuquay Varina, NC2
- Irving, TX1
- Redmond, WA1
- Fontana, CA1
- Frisco, TX1
- Chicago, IL1
- Huntersville, NC1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Healthcare Business Analyst | $92 331 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Healthcare Business Analyst | $94 099 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Stiahnuté |
| Software Developer | $90 355 Úroveň I | Austin, TX | 13. 2. 2026 | 23. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $149 240–$170 000 Úroveň II | Kirkland, WA | 17. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $149 240–$170 000 Úroveň II | Kirkland, WA | 17. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikované |
| Technical Lead Developer | $226 138–$325 000 Úroveň III | Cupertino, CA | 19. 11. 2025 | 17. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $125 000 Úroveň II | Huntersville, NC | 8. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $80 995 Úroveň I | Columbia, MD | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $88 899 Úroveň I | Fontana, CA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $84 094 Úroveň I | Frisco, TX | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Analyst | $71 594 Úroveň I | Chicago, IL | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Columbia, MD | 25. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Columbia, MD | 24. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $98 904–$160 000 Úroveň II | Irving, TX | 15. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $106 642–$110 000 Úroveň I | Redmond, WA | 7. 6. 2023 | 30. 6. 2023 | Certifikované |
| Technical Developer | $141 378–$325 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 17. 5. 2023 | 17. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior SailPoint Architect | $120 000–$130 000 Úroveň III | Reston, VA | 11. 2. 2022 | 21. 2. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Software Enginner | $99 000–$110 000 Úroveň II | Reston, VA | 11. 2. 2022 | 21. 2. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).