Domov › Zamestnávatelia › Michels Construction, Inc.
Michels Construction, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Michels Construction, Inc. podal 21 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 16. Medián ponúkanej mzdy: $97 500.
Sponzoruje Michels Construction, Inc. víza H-1B?
Michels Construction, Inc. podal 21 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 3. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Michels Construction, Inc.: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Project Manager | 7 | $126 277 |
| Project Engineer | 4 | $92 008 |
| Project Enginer | 3 | $90 000 |
| Senior Project Engineer | 2 | $102 922 |
| Estimator | 1 | $85 000 |
| Design Engineer II | 1 | $102 669 |
| Assistant Project Manager | 1 | $100 000 |
| Sr. Project Engineer | 1 | $108 035 |
| Project Manager II | 1 | $150 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $85 000 |
| FY2024 | 7 | $90 000 |
| FY2025 | 6 | $109 439 |
| FY2026 | 7 | $116 186 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $131 373–$140 000 Úroveň IV | Anchorage, AK | 17. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikované |
| Project Manager | $116 330–$130 000 | Anchorage, AK | 26. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Zamietnuté |
| Project Manager | $116 330–$130 000 | Anchorage, AK | 25. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Zamietnuté |
| Project Manager | $116 330–$130 000 | Anchorage, AK | 25. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Zamietnuté |
| Project Manager | $116 330–$130 000 | Anchorage, AK | 23. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Zamietnuté |
| Project Engineer | $101 000–$110 000 Úroveň II | Anchorage, AK | 20. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikované |
| Project Manager | $116 330–$130 000 | Anchorage, AK | 20. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Zamietnuté |
| Project Manager II | $150 000–$180 000 Úroveň IV | Gresham, OR | 13. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikované |
| Project Manager | $121 181–$140 000 Úroveň IV | Lomira, WI | 8. 5. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikované |
| Project Engineer | $94 016–$110 000 Úroveň II | Lomira, WI | 6. 5. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Project Engineer | $110 843–$130 000 Úroveň III | Lomira, WI | 6. 5. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Project Engineer | $95 000–$115 000 Úroveň III | Milwaukee, WI | 9. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikované |
| Sr. Project Engineer | $108 035–$115 000 Úroveň III | San Diego, CA | 17. 10. 2024 | 14. 3. 2025 | Certifikované |
| Design Engineer II | $102 669–$120 000 Úroveň III | Lomira, WI | 9. 8. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikované |
| Project Engineer | $90 000–$110 000 Úroveň II | Millwood, WV | 25. 7. 2024 | 2. 8. 2024 | Certifikované |
| Assistant Project Manager | $100 000–$140 000 Úroveň II | Porterville, CA | 3. 7. 2024 | 11. 10. 2024 | Certifikované |
| Estimator | $85 000–$100 000 Úroveň II | Milwaukee, WI | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Project Enginer | $85 000–$100 000 Úroveň II | Porterville, CA | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Project Enginer | $90 000–$110 000 Úroveň II | Porterville, CA | 24. 4. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikované |
| Project Enginer | $90 000–$110 000 Úroveň II | San Diego, CA | 26. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Project Engineer | $85 000–$95 000 Úroveň II | San Diego, CA | 5. 10. 2022 | 5. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).