Domov › Zamestnávatelia › Mitchell/martin, Inc. › Application Architect
Application Architect v Mitchell/martin, Inc.: Mzdy H-1B
13 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Application Architect v Mitchell/martin, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $145 600; stredná polovica $141 440–$151 840.
Žiadosti (LCA)13
Medián ponúkaného platu$145 600
Stredná časť platov$141 440–$151 840
10.–90. percentil$133 120–$153 920
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $141 440 |
| FY2024 | 3 | $151 840 |
| FY2025 | 5 | $147 680 |
| FY2026 | 2 | $133 120 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $112 320–$118 560 Úroveň II | Kennesaw, GA | 7. 5. 2026 | 21. 5. 2026 | Certifikované |
| $153 920–$160 160 Úroveň III | Jersey City, NJ | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $153 920–$160 160 Úroveň II | Jersey City, NJ | 22. 7. 2025 | 4. 8. 2025 | Certifikované |
| $145 600–$151 840 Úroveň III | Richmond, VA | 28. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $145 600–$151 840 Úroveň III | Richmond, VA | 4. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $149 760–$156 000 Úroveň III | Charlotte, NC | 6. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikované |
| $147 680–$153 920 Úroveň IV | Albany, NY | 6. 12. 2024 | 23. 12. 2024 | Certifikované |
| $153 920–$160 160 Úroveň IV | Jacksonville, FL | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $151 840–$158 080 Úroveň III | New York, NY | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $131 040–$141 440 Úroveň III | Plano, TX | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $141 440–$151 840 Úroveň IV | Charlotte, NC | 22. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Certifikované |
| $141 440–$151 840 Úroveň IV | Charlotte, NC | 22. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Certifikované |
| $141 440–$151 840 Úroveň IV | Charlotte, NC | 17. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Certifikované |
Application Architect u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Mitchell/martin, Inc.
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).