Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Mixpanel Inc.

Mixpanel Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Mixpanel Inc. podal 41 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 40. Medián ponúkanej mzdy: $186 120.

Žiadosti (LCA)41
Certifikované40
Adresa zamestnávateľaSan Francisco, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$186 120
Stredná časť platov$167 390–$218 512
10.–90. percentil$154 060–$255 500

Sponzoruje Mixpanel Inc. víza H-1B?

Mixpanel Inc. podal 41 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 26. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Mixpanel Inc.: 10 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Senior Software Engineer9$213 512
Software Engineer7$173 455
Staff Software Engineer4$233 601
Data Scientist3$175 000
Software Engineer III3$172 931
Sales Systems Engineer2$160 564
Director of Engineering2$261 487
Senior GRC Analyst2$141 024
Head of Sales Systems and Tools1$240 000
Corporate Security Engineer1$155 000
Senior Product Manager1$194 318
Senior Info Security Engineer1$184 091
Vice President of Engineering1$273 915
Senior Director of Revenue Operations and Chief of Staff1$233 600
Senior Revenue and Strategy Operations Manager1$160 921
VP, Marketing1$260 666
Market Data Scientist1$98 322

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202311$175 000
FY202414$200 000
FY202512$182 730
FY20264$193 454

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Senior Software Engineer$213 512–$230 000
Úroveň IV
San Francisco, CA26. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Software Engineer III$175 000–$215 000
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
San Francisco, CA16. 3. 202630. 3. 2026Certifikované
Software Engineer$173 455–$212 000
Úroveň II
San Francisco, CA9. 12. 20255. 1. 2026Certifikované
Senior Software Engineer$211 909–$259 000San Francisco, CA11. 11. 202519. 1. 2026Certifikované
Market Data Scientist$98 322–$227 100
Úroveň II
San Francisco, CA31. 7. 202521. 10. 2025Certifikované
Software Engineer$187 741–$210 700
Úroveň II
San Francisco, CA29. 7. 202526. 12. 2025Certifikované
Staff Software Engineer$212 202–$258 100
Úroveň IV
Seattle, WA9. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
Staff Software Engineer$206 315–$251 130
Úroveň IV
San Francisco, CA10. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Data Scientist$167 727–$205 000
Úroveň II
San Francisco, CA28. 4. 20259. 6. 2025Certifikované
Data Scientist$184 500–$225 500
Úroveň II
San Francisco, CA18. 4. 202512. 5. 2025Certifikované
VP, Marketing$260 666–$320 000
Úroveň IV
San Francisco, CA5. 3. 202518. 3. 2025Certifikované
Software Engineer$147 846–$186 000
Úroveň III
Cambridge, MA12. 2. 20254. 4. 2025Certifikované
Senior Software Engineer$180 960–$235 000
Úroveň III
San Francisco, CA27. 1. 202518. 2. 2025Certifikované
Senior Software Engineer$147 846–$235 000
Úroveň III
Medway, MA31. 12. 202427. 1. 2025Certifikované
Senior Revenue and Strategy Operations Manager$160 921–$220 000New York, NY10. 12. 20246. 1. 2025Certifikované
Vice President of Engineering$273 915–$315 750
Úroveň IV
San Francisco, CA13. 9. 202414. 3. 2025Certifikované
Software Engineer III$172 931–$196 000
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
San Jose, CA15. 8. 202427. 8. 2024Certifikované
Software Engineer$200 000
Úroveň II
San Francisco, CA5. 8. 20243. 9. 2024Certifikované
Senior Director of Revenue Operations and Chief of Staff$233 600–$350 400
Úroveň IV
San Francisco, CA28. 6. 202415. 7. 2024Certifikované
Senior Info Security Engineer$184 091–$225 000
Úroveň IV
Fremont, CA18. 4. 202418. 10. 2024Certifikované
Senior GRC Analyst$141 024–$170 000
Úroveň II
Milpitas, CA11. 4. 20246. 9. 2024Certifikované
Senior GRC Analyst—
Úroveň II
Milpitas, CA5. 4. 20246. 9. 2024Zamietnuté
Software Engineer III$164 864–$201 500
Úroveň I
Milpitas, CA26. 1. 20245. 2. 2024Certifikované
Senior Product Manager$194 318–$237 500
Úroveň IV
San Francisco, CA24. 1. 202412. 2. 2024Certifikované
Senior Software Engineer$219 500–$268 500
Úroveň IV
Jersey City, NJ11. 1. 202411. 1. 2024Certifikované
Senior Software Engineer$199 636–$244 000
Úroveň II
San Francisco, CA10. 1. 202415. 1. 2024Certifikované
Senior Software Engineer$219 500–$268 500
Úroveň II
San Francisco, CA5. 1. 202415. 1. 2024Certifikované
Director of Engineering$274 206–$292 700
Úroveň IV
Fremont, CA15. 12. 202325. 12. 2023Certifikované
Staff Software Engineer$255 000–$345 000San Jose, CA15. 12. 202325. 12. 2023Certifikované
Software Engineer$171 000–$200 500San Francisco, CA30. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Scientist$175 000
Úroveň II
San Jose, CA11. 8. 202321. 8. 2023Certifikované
Sales Systems Engineer$154 750–$188 100San Francisco, CA13. 7. 202324. 7. 2023Certifikované
Sales Systems Engineer$166 379–$188 100
Úroveň IV
San Francisco, CA30. 6. 202310. 7. 2023Certifikované
Software Engineer$160 045–$200 500
H-1B1 (Čile) · Úroveň III
San Francisco, CA29. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Senior Software Engineer$217 800–$266 200
Úroveň IV
San Jose, CA23. 6. 20233. 7. 2023Certifikované
Senior Software Engineer$218 182
Úroveň IV
Boulder, CO24. 2. 202324. 2. 2023Certifikované
Staff Software Engineer$260 000
Úroveň IV
San Francisco, CA30. 1. 202323. 5. 2023Certifikované
Head of Sales Systems and Tools$240 000
Úroveň III
San Francisco, CA22. 12. 20222. 1. 2023Certifikované
Software Engineer$175 000
Úroveň II
Santa Clara, CA22. 12. 202226. 12. 2022Certifikované
Corporate Security Engineer$155 000
Úroveň III
San Diego, CA14. 11. 202221. 11. 2022Certifikované
Director of Engineering$248 768–$285 000
Úroveň IV
San Francisco, CA28. 7. 20221. 8. 2022Certifikované, následne stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).