Domov › Zamestnávatelia › Mobile Heartbeat LLC
Mobile Heartbeat LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Mobile Heartbeat LLC podal 18 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 18. Medián ponúkanej mzdy: $128 310.
Sponzoruje Mobile Heartbeat LLC víza H-1B?
Mobile Heartbeat LLC podal 18 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 20. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Mobile Heartbeat LLC: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Business Analyst | 2 | $110 864 |
| Software Development Manager | 2 | $181 914 |
| Sr. Software Quality Assurance Engineer | 1 | $120 468 |
| Consulting Software Developer | 1 | $164 052 |
| Staff Software Engineer | 1 | $148 449 |
| Senior Software Engineer | 1 | $125 000 |
| Manager Software Developer | 1 | $162 988 |
| DevOps CI/CD Engineer | 1 | $112 986 |
| Sr. Mobile UX Designer | 1 | $112 117 |
| Software Developer Manager | 1 | $170 000 |
| Product Manager II | 1 | $118 384 |
| Sr. UX Designer | 1 | $96 581 |
| Agile Development Manager | 1 | $145 656 |
| Consultant QA Engineer | 1 | $131 621 |
| Software Engineer II | 1 | $114 704 |
| Software Architect | 1 | $176 674 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $136 724 |
| FY2024 | 3 | $116 729 |
| FY2025 | 5 | $118 384 |
| FY2026 | 4 | $154 148 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers8
- Computer and Information Systems Managers5
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Project Management Specialists1
- Web and Digital Interface Designers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Architect | $176 674 | Waltham, MA | 20. 5. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikované |
| Software Development Manager | $194 037 | Waltham, MA | 16. 4. 2026 | 14. 8. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer II | $114 704 | Waltham, MA | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Consultant QA Engineer | $131 621 | Waltham, MA | 11. 11. 2025 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Agile Development Manager | $145 656 | Waltham, MA | 16. 9. 2025 | 6. 2. 2026 | Certifikované |
| Sr. UX Designer | $96 581 Úroveň II | Waltham, MA | 1. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer Manager | $170 000 | Waltham, MA | 20. 3. 2025 | 17. 8. 2025 | Certifikované |
| Product Manager II | $118 384 | Waltham, MA | 10. 3. 2025 | 5. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Mobile UX Designer | $112 117 | Waltham, MA | 11. 12. 2024 | 11. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Business Analyst | $116 729 Úroveň III | Waltham, MA | 5. 9. 2024 | 28. 2. 2025 | Certifikované |
| DevOps CI/CD Engineer | $112 986 Úroveň II | Waltham, MA | 6. 2. 2024 | 28. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Development Manager | $169 792 | Waltham, MA | 11. 10. 2023 | 1. 12. 2023 | Certifikované |
| Manager Software Developer | $162 988 | Waltham, MA | 21. 7. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikované |
| Consulting Software Developer | $164 052 Úroveň IV | Waltham, MA | 2. 6. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $148 449 Úroveň II | Waltham, MA | 25. 5. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $125 000 Úroveň II | Waltham, MA | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr. Software Quality Assurance Engineer | $120 468 | Waltham, MA | 13. 12. 2022 | 13. 4. 2023 | Certifikované |
| Senior Business Analyst | $105 000 Úroveň III | Austin, TX | 30. 9. 2022 | 30. 9. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).