Domov › Zamestnávatelia › Motorola Solutions, Inc. › Sr Mgr Software Engineering
Sr Mgr Software Engineering v Motorola Solutions, Inc.: Mzdy H-1B
9 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr Mgr Software Engineering v Motorola Solutions, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $147 829; stredná polovica $138 757–$157 123.
Žiadosti (LCA)9
Medián ponúkaného platu$147 829
Stredná časť platov$138 757–$157 123
10.–90. percentil$130 624–$159 299
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $136 510 |
| FY2024 | 2 | $153 842 |
| FY2025 | 2 | $156 426 |
| FY2026 | 1 | $147 829 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $147 829–$166 200 | Frisco, TX | 27. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $144 851–$185 900 Úroveň II | Allen, TX | 27. 6. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikované |
| $168 002–$205 600 Úroveň III | Chicago, IL | 5. 3. 2025 | 3. 9. 2025 | Certifikované |
| $150 562–$185 900 | Schaumburg, IL | 12. 9. 2024 | 10. 1. 2025 | Certifikované |
| $157 123–$166 200 Úroveň III | West Valley City, UT | 4. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikované |
| $138 757–$185 900 Úroveň II | Allen, TX | 18. 9. 2023 | 18. 3. 2024 | Certifikované |
| $157 123–$185 900 Úroveň III | West Valley City, UT | 18. 9. 2023 | 18. 3. 2024 | Certifikované |
| $134 264–$185 900 Úroveň II | Allen, TX | 28. 8. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| $116 064–$185 900 Úroveň II | West Valley City, UT | 30. 6. 2023 | 30. 12. 2023 | Certifikované |
Sr Mgr Software Engineering u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Motorola Solutions, Inc.
- Sr. Software Engineer$106 258
- Software Engineer$89 939
- Principal Software Engineer$137 030
- Senior Software Engineer$127 754
- Sr. Network Engineer$86 965
- Sr Engineer Machine Learning$122 616
- Prof IT Business Systs Anls-Aar$131 435
- Prof IT Business Systs Anls Sr-Aas$153 317
- Sr. Systems Engineer$107 640
- Prof IT Business Systs Anls-Aaq$112 206
- Principal Staff I Software Engineer$134 118
- Systems Engineer$89 253
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).