Domov › Zamestnávatelia › MPG Operations LLC › Analyst
Analyst v MPG Operations LLC: Mzdy H-1B
65 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Analyst v MPG Operations LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $115 731; stredná polovica $105 331–$143 125.
Žiadosti (LCA)65
Medián ponúkaného platu$115 731
Stredná časť platov$105 331–$143 125
10.–90. percentil$88 670–$148 678
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $112 715 |
| FY2024 | 11 | $115 731 |
| FY2025 | 21 | $115 731 |
| FY2026 | 21 | $118 248 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $152 069–$185 000 Úroveň III | Orinda, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $152 069–$185 000 Úroveň III | Orinda, CA | 13. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $93 808–$210 000 Úroveň II | Miami, FL | 13. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $115 398–$160 000 Úroveň III | Torrance, CA | 11. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $148 678–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $115 877–$160 000 Úroveň III | Torrance, CA | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $94 058–$160 000 Úroveň II | Torrance, CA | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $148 678–$190 000 Úroveň III | New York, NY | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $182 978–$210 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 17. 4. 2026 | 5. 10. 2026 | Certifikované |
| $124 134–$210 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Miami, FL | 16. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikované |
| $118 248–$210 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Miami, FL | 14. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Stiahnuté |
| $148 678–$160 000 Úroveň III | New York, NY | 25. 3. 2026 | 10. 5. 2026 | Certifikované |
| $118 248–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 2. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikované |
| $148 678–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 23. 12. 2025 | 20. 1. 2026 | Certifikované |
| $95 638–$185 000 Úroveň II | New York, NY | 14. 11. 2025 | 16. 12. 2025 | Certifikované |
| $148 678–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 4. 11. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikované |
| $148 678–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 1. 11. 2025 | 1. 5. 2026 | Stiahnuté |
| $89 024–$210 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Miami, FL | 23. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| $89 024–$160 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Miami, FL | 22. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Stiahnuté |
| $118 248–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 22. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| $96 595–$210 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 19. 9. 2025 | 9. 3. 2026 | Certifikované |
| $109 491–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 9. 2025 | 3. 11. 2025 | Certifikované |
| $118 248–$195 000 E-3 · Úroveň II | New York, NY | 11. 9. 2025 | 13. 10. 2025 | Certifikované |
| $148 678–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 24. 7. 2025 | 23. 1. 2026 | Certifikované |
| $144 123–$160 000 Úroveň III | Old Greenwich, CT | 30. 6. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikované |
| $146 141–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 30. 5. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $146 141–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $115 731–$185 000 Úroveň II | New York, NY | 9. 5. 2025 | 27. 5. 2025 | Certifikované |
| $111 966–$160 000 Úroveň II | New York, NY | 5. 5. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $103 418–$160 000 Úroveň II | New York, NY | 23. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $146 141–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 14. 4. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikované |
| $176 571–$210 000 Úroveň IV | New York, NY | 21. 3. 2025 | 6. 9. 2025 | Certifikované |
| $115 731–$185 000 Úroveň II | New York, NY | 19. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikované |
| $146 141–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 20. 12. 2024 | 1. 2. 2025 | Certifikované |
| $115 731–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 9. 12. 2024 | 23. 12. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $96 678–$210 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 25. 11. 2024 | 3. 2. 2025 | Certifikované |
| $70 782–$185 000 Úroveň II | Chicago, IL | 11. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikované |
| $115 731–$135 000 Úroveň II | New York, NY | 23. 10. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| $115 731–$135 000 Úroveň I | New York, NY | 23. 10. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| $111 966–$122 000 Úroveň II | New York, NY | 9. 10. 2024 | 7. 4. 2025 | Certifikované |
| $95 597–$117 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $115 731–$160 000 Úroveň II | New York, NY | 4. 9. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikované |
| $115 731–$185 000 Úroveň II | New York, NY | 9. 8. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikované |
| $49 462–$210 000 Úroveň II | Miami, FL | 29. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $88 670–$185 000 Úroveň II | New York, NY | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $69 992–$160 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $143 125–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 25. 4. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikované |
| $76 419–$160 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Miami Beach, FL | 29. 3. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikované |
| $117 894–$210 000 Úroveň III | Northbrook, IL | 29. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikované |
| $143 125–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 25. 1. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikované |
| $112 715–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 18. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $115 086–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 26. 12. 2023 | 8. 1. 2024 | Certifikované |
| $117 894–$210 000 Úroveň III | Northbrook, IL | 20. 12. 2023 | 10. 6. 2024 | Certifikované |
| $115 086–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 10. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $88 670–$200 000 Úroveň II | New York, NY | 22. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $112 715–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $88 670–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $112 715–$185 000 Úroveň II | New York, NY | 7. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $143 125–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 31. 7. 2023 | 27. 1. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $112 715–$210 000 Úroveň II | New York, NY | 26. 7. 2023 | 25. 1. 2024 | Certifikované |
| $105 331–$120 000 Úroveň II | New York, NY | 14. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $126 027–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 13. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikované |
| $126 027–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 13. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikované |
| $101 525–$210 000 Úroveň III | New York, NY | 13. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Stiahnuté |
| $123 614–$210 000 Úroveň III | Bala Cynwyd, PA | 4. 3. 2022 | 14. 3. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Analyst u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v MPG Operations LLC
- Software Engineer$131 997
- Quantitative Researcher$111 966
- Quantitative Developer$126 027
- Research Analyst$118 248
- Data Scientist$113 859
- Quantitative Analyst$109 491
- Quantitative Research Analyst$109 491
- Team Lead$158 974
- Senior Quantitative Researcher$116 656
- Trader$143 125
- Data Analyst$110 822
- Engineering Analyst$111 456
- IT Analyst$88 670
- Portfolio Pricing and Valuations Analyst$116 990
- Senior Portfolio Manager$173 555
- Portfolio Manager$130 021
- Operations Specialist$112 935
- Information Technology Analyst$105 581
- Support Engineer$135 824
- Production Support Engineer$135 242
- AI Engineer$147 191
- Risk Analyst$122 231
- Senior Analyst$115 731
- Security Engineer$94 141
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).