Domov › Zamestnávatelia › Natera, Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer v Natera, Inc.: Mzdy H-1B
11 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Software Engineer v Natera, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $132 683; stredná polovica $124 478–$139 464.
Žiadosti (LCA)11
Medián ponúkaného platu$132 683
Stredná časť platov$124 478–$139 464
10.–90. percentil$113 000–$155 709
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $113 000 |
| FY2024 | 3 | $139 464 |
| FY2025 | 4 | $133 307 |
| FY2026 | 1 | $161 637 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $161 637–$163 430 Úroveň II | San Carlos, CA | 9. 3. 2026 | 10. 7. 2026 | Certifikované |
| $132 267–$165 760 Úroveň III | Austin, TX | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $128 877–$134 190 Úroveň III | Phoenix, AZ | 13. 6. 2025 | 2. 10. 2025 | Certifikované |
| $134 347–$141 830 Úroveň III | Austin, TX | 26. 3. 2025 | 10. 4. 2025 | Certifikované |
| $155 709 Úroveň IV | Austin, TX | 6. 3. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikované |
| $139 464–$177 760 Úroveň IV | Leander, TX | 27. 2. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované |
| $139 464–$145 000 Úroveň IV | Austin, TX | 20. 2. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| $120 078–$155 320 Úroveň IV | Urbandale, IA | 26. 1. 2024 | 11. 7. 2024 | Certifikované |
| $132 683–$145 490 Úroveň IV | Austin, TX | 12. 6. 2023 | 12. 8. 2023 | Certifikované |
| $113 000–$135 000 Úroveň III | Austin, TX | 22. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované |
| $110 032–$160 000 Úroveň III | Bentonville, AR | 21. 2. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikované |
Senior Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Natera, Inc.
- Staff Software Engineer$159 578
- Senior Data Engineer$153 035
- Senior Data Scientist$135 604
- Senior Biostatistician$128 361
- Clinical Lab Scientist 2$92 414
- Scientist, R&D$112 258
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).