Domov › Zamestnávatelia › Netskope, Inc. › Software Engineer III
Software Engineer III v Netskope, Inc.: Mzdy H-1B
13 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer III v Netskope, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $156 672; stredná polovica $145 000–$169 262.
Žiadosti (LCA)13
Medián ponúkaného platu$156 672
Stredná časť platov$145 000–$169 262
10.–90. percentil$140 936–$178 800
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $152 000 |
| FY2024 | 7 | $156 672 |
| FY2025 | 2 | $152 500 |
| FY2026 | 2 | $182 131 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $195 000–$215 000 | Santa Clara, CA | 4. 3. 2026 | 3. 9. 2026 | Certifikované |
| $169 262–$190 000 | Santa Clara, CA | 8. 1. 2026 | 15. 4. 2026 | Certifikované |
| $145 000–$185 000 Úroveň III | Katy, TX | 2. 5. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikované |
| $160 000–$180 000 | Santa Clara, CA | 19. 12. 2024 | 15. 6. 2025 | Certifikované |
| $144 680–$165 000 | Seattle, WA | 13. 3. 2024 | 25. 7. 2024 | Certifikované |
| $156 672–$175 000 | Santa Clara, CA | 8. 3. 2024 | 15. 6. 2024 | Certifikované |
| $145 000–$165 000 Úroveň III | Harrison, NJ | 27. 2. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikované |
| $156 672–$175 000 | Santa Clara, CA | 27. 2. 2024 | 25. 8. 2024 | Certifikované |
| $160 000–$180 000 | Santa Clara, CA | 15. 2. 2024 | 10. 7. 2024 | Certifikované |
| $140 000–$155 000 Úroveň III | Acton, MA | 12. 2. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikované |
| $180 000–$200 000 Úroveň III | Cumming, GA | 7. 2. 2024 | 25. 4. 2024 | Certifikované |
| $174 000–$194 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 31. 3. 2023 | 3. 9. 2023 | Certifikované |
| $130 000–$170 000 Úroveň III | Katy, TX | 24. 10. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikované |
Software Engineer III u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Netskope, Inc.
- Software Engineer IV$200 000
- Software Engineer II$140 600
- Software Development Engineer in Test IV$180 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).