Domov › Zamestnávatelia › Neurasol, Inc.
Neurasol, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Neurasol, Inc. podal 31 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 30. Medián ponúkanej mzdy: $102 455.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Neurasol, Inc. víza H-1B?
Neurasol, Inc. podal 31 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 22. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 18 | $99 000 |
| Business System Analyst | 2 | $102 306 |
| Senior Application Developer | 1 | $107 000 |
| Application Developer | 1 | $122 699 |
| Salesforce Business Analyst | 1 | $104 400 |
| Software Engineer QA /tester | 1 | $86 400 |
| Business Analyst | 1 | $84 000 |
| Python Developer | 1 | $109 845 |
| React Developer | 1 | $99 000 |
| Product Owner | 1 | $144 000 |
| Azure Architect | 1 | $114 000 |
| Oracle Fusion Engineer | 1 | $162 000 |
| Software Engineer | 1 | $103 210 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $99 000 |
| FY2024 | 8 | $107 000 |
| FY2025 | 8 | $92 069 |
| FY2026 | 10 | $111 472 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Austin, TX3
- Little Elm, TX2
- Liberty Hill, TX2
- Fairfax, VA2
- Albany, NY2
- Irving, TX2
- Glen Mills, PA1
- Chicago, IL1
- Dallas, TX1
- Hillsboro, OR1
- Houston, TX1
- Charlotte, NC1
- Oak Point, TX1
- Frisco, TX1
- Morristown, NJ1
- East Rutherford, NJ1
- Leander, TX1
- Irvine, CA1
- Philadelphia, PA1
- Plano, TX1
Povolania
- Software Developers24
- Computer Systems Analysts4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Data Scientists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $113 100 Úroveň II | Irving, TX | 22. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $103 210 Úroveň I | New York, NY | 28. 4. 2026 | 6. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $108 600 Úroveň II | Waukegan, IL | 16. 4. 2026 | 23. 4. 2026 | Certifikované |
| Oracle Fusion Engineer | $162 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 9. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $91 200 Úroveň I | Irving, TX | 17. 3. 2026 | 24. 3. 2026 | Certifikované |
| Azure Architect | $114 000 Úroveň II | DFW Airport, TX | 15. 1. 2026 | 23. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $114 000 Úroveň II | Little Elm, TX | 30. 12. 2025 | 14. 5. 2026 | Certifikované |
| Product Owner | $144 000 Úroveň III | Austin, TX | 17. 11. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikované |
| React Developer | $99 000 Úroveň I | Plano, TX | 12. 11. 2025 | 20. 11. 2025 | Certifikované |
| Python Developer | $109 845 Úroveň II | Philadelphia, PA | 10. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 600 Úroveň I | Austin, TX | 8. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 600 Úroveň I | Liberty Hill, TX | 1. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $95 520 Úroveň I | East Rutherford, NJ | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer QA /tester | $86 400 Úroveň II | Leander, TX | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $84 000 Úroveň II | Albany, NY | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $108 826 Úroveň II | Austin, TX | 22. 4. 2025 | 29. 4. 2025 | Certifikované |
| Business System Analyst | $99 611 Úroveň II | Irvine, CA | 18. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $93 538 Úroveň II | Albany, NY | 18. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $108 826 Úroveň II | Liberty Hill, TX | 20. 9. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikované |
| Application Developer | $122 699 Úroveň II | Fairfax, VA | 22. 8. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikované |
| Salesforce Business Analyst | $104 400 Úroveň II | Fairfax, VA | 8. 8. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| Business System Analyst | $105 000 Úroveň II | Morristown, NJ | 1. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $114 240 Úroveň II | Oak Point, TX | 6. 2. 2024 | 15. 2. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $121 000 Úroveň III | Frisco, TX | 1. 2. 2024 | 12. 2. 2024 | Stiahnuté |
| Software Developer | $98 301 Úroveň II | Houston, TX | 24. 10. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Application Developer | $107 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 29. 9. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $101 700 Úroveň II | Hillsboro, OR | 24. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $84 000 Úroveň I | Glen Mills, PA | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $94 500 Úroveň II | Chicago, IL | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $99 000 Úroveň II | Little Elm, TX | 24. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $99 000 Úroveň II | Dallas, TX | 19. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).