Domov › Zamestnávatelia › Next Insurance, Inc.
Next Insurance, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Next Insurance, Inc. podal 41 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 40. Medián ponúkanej mzdy: $196 851.
Sponzoruje Next Insurance, Inc. víza H-1B?
Next Insurance, Inc. podal 41 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Next Insurance, Inc.: 7 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Data Scientist, Analytics | 15 | $190 000 |
| Product Manager | 4 | $202 851 |
| Backend Software Engineer | 3 | $126 500 |
| Data Scientist | 2 | $201 500 |
| Group Product Manager | 2 | $243 500 |
| AI Engineer | 2 | $179 066 |
| Information Systems Engineer | 1 | $121 000 |
| Product Design Manager | 1 | $193 000 |
| Growth Product Manager | 1 | $245 000 |
| Senior Actuarial Manager | 1 | $254 000 |
| Backend Engineer | 1 | $186 000 |
| AI/ML Product Manager | 1 | $230 000 |
| Data Scientist, Payment and Revenue Product | 1 | $195 000 |
| Software Engineer | 1 | $206 000 |
| Frontend Engineer | 1 | $200 000 |
| Data Scientist, Machine Learning | 1 | $217 000 |
| Data Science Manager | 1 | $230 000 |
| Director, Actuarial Pricing | 1 | $189 779 |
| Data Science Manager, Analytics | 1 | $225 077 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $193 000 |
| FY2024 | 22 | $200 000 |
| FY2025 | 3 | $189 779 |
| FY2026 | 7 | $198 702 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Palo Alto, CA29
- Waltham, MA6
- Colorado Springs, CO1
- Quincy, MA1
- Suite 280, MA1
- San Francisco, CA1
- Palo Alo, CA1
- Burlingame, CA1
Povolania
- Data Scientists16
- Software Developers9
- Sales Engineers3
- Computer and Information Systems Managers3
- General and Operations Managers2
- Actuaries2
- Operations Research Analysts2
- Statisticians2
- Graphic Designers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Product Manager | $264 710 Úroveň II | Palo Alto, CA | 11. 6. 2026 | 3. 12. 2026 | Certifikované |
| AI Engineer | $178 131 Úroveň IV | Waltham, MA | 3. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| AI Engineer | $180 000 Úroveň IV | Waltham, MA | 19. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $225 077 Úroveň III | Palo Alto, CA | 18. 3. 2026 | 10. 9. 2026 | Certifikované |
| Data Science Manager, Analytics | $225 077 Úroveň III | Palo Alto, CA | 19. 2. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikované |
| Product Manager | $198 702 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 2. 12. 2025 | 2. 1. 2026 | Certifikované |
| Product Manager | $198 702 Úroveň IV | Burlingame, CA | 14. 11. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Director, Actuarial Pricing | $189 779 E-3 · Úroveň IV | Palo Alto, CA | 18. 8. 2025 | 11. 2. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $174 304 Úroveň II | Palo Alo, CA | 10. 7. 2025 | 8. 1. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $190 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 3. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $211 536 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 4. 9. 2024 | 6. 3. 2025 | Certifikované |
| Data Science Manager | $230 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 8. 2024 | 26. 1. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $174 117 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 28. 6. 2024 | 28. 12. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $170 186 Úroveň II | San Francisco, CA | 28. 6. 2024 | 13. 12. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist | $228 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 20. 6. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Payment and Revenue Product | $195 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 14. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $195 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 5. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $206 000 Úroveň IV | Suite 280, MA | 29. 4. 2024 | 12. 10. 2024 | Certifikované |
| Frontend Engineer | $200 000 Úroveň IV | Waltham, MA | 26. 4. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikované |
| Backend Software Engineer | $113 000 Úroveň II | Waltham, MA | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Machine Learning | $217 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 16. 4. 2024 | 11. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $180 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Group Product Manager | $277 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 26. 2. 2024 | 26. 5. 2024 | Certifikované |
| Senior Actuarial Manager | $254 000 E-3 · Úroveň IV | Palo Alto, CA | 30. 1. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Backend Engineer | $186 000 Úroveň IV | Waltham, MA | 23. 1. 2024 | 7. 2. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $175 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 2. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| AI/ML Product Manager | $230 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 28. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Backend Software Engineer | $140 000 Úroveň III | Waltham, MA | 23. 10. 2023 | 2. 11. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $200 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 19. 10. 2023 | 16. 4. 2024 | Certifikované |
| Backend Software Engineer | $140 000 Úroveň III | Quincy, MA | 19. 10. 2023 | 2. 11. 2023 | Stiahnuté |
| Growth Product Manager | $245 000 | Palo Alto, CA | 3. 10. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $200 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 6. 9. 2023 | 6. 3. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Product Design Manager | $193 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 3. 8. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $205 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 22. 6. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Information Systems Engineer | $121 000 Úroveň III | Colorado Springs, CO | 28. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $195 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 23. 2. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $160 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 1. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist, Analytics | $190 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 24. 1. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikované |
| Group Product Manager | $210 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 24. 1. 2023 | 30. 4. 2023 | Certifikované |
| Product Manager | $207 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 21. 12. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikované |
| Data Scientist | $175 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 12. 12. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).