Domov › Zamestnávatelia › NIKE USA Inc. › Software Engineer
Software Engineer v NIKE USA Inc.: Mzdy H-1B
13 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer v NIKE USA Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $161 200; stredná polovica $157 848–$166 860.
Žiadosti (LCA)13
Medián ponúkaného platu$161 200
Stredná časť platov$157 848–$166 860
10.–90. percentil$151 954–$171 729
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $172 270 |
| FY2024 | 6 | $163 118 |
| FY2025 | 4 | $156 348 |
| FY2026 | 1 | $156 071 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $156 071 Úroveň III | Garner, NC | 17. 4. 2026 | 9. 10. 2026 | Certifikované |
| $124 593 Úroveň II | Hillsboro, OR | 19. 9. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| $151 497 Úroveň III | Beaverton, OR | 10. 2. 2025 | 6. 8. 2025 | Certifikované |
| $161 200 Úroveň III | Beaverton, OR | 3. 10. 2024 | 28. 3. 2025 | Certifikované |
| $166 860 Úroveň IV | Beaverton, OR | 1. 10. 2024 | 29. 3. 2025 | Certifikované |
| $166 860 Úroveň IV | Beaverton, OR | 20. 9. 2024 | 19. 3. 2025 | Certifikované |
| $158 440 Úroveň III | Cornelius, OR | 31. 7. 2024 | 24. 1. 2025 | Certifikované |
| $161 200 Úroveň III | Beaverton, OR | 31. 7. 2024 | 24. 1. 2025 | Certifikované |
| $159 650 Úroveň III | Beaverton, OR | 19. 7. 2024 | 17. 1. 2025 | Certifikované |
| $165 037 Úroveň III | Beaverton, OR | 24. 5. 2024 | 20. 11. 2024 | Certifikované |
| $207 955 Úroveň IV | Ashburn, VA | 20. 3. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikované |
| $186 018 Úroveň IV | Beaverton, OR | 29. 2. 2024 | 10. 3. 2024 | Stiahnuté |
| $172 270 Úroveň III | Dorchester, MA | 18. 8. 2023 | 8. 2. 2024 | Certifikované |
Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v NIKE USA Inc.
- Senior Data Engineer$150 075
- Lead Software Engineer$195 479
- Senior Quality Engineer$133 900
- Senior Machine Learning Engineer$185 611
- Lead Machine Learning Engineer$200 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).