Domov › Zamestnávatelia › Noesys,Inc
Noesys,Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Noesys,Inc podal 50 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 50. Medián ponúkanej mzdy: $97 157.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Noesys,Inc víza H-1B?
Noesys,Inc podal 50 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 30. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Noesys,Inc: 8 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Java Developer | 24 | $88 442 |
| Software Developer | 10 | $100 422 |
| DevOps Engineer | 3 | $97 157 |
| Software Engineer | 3 | $88 442 |
| Director of Engineering | 3 | $111 634 |
| Business Analyst | 2 | $94 952 |
| Python Developer | 1 | $110 240 |
| Production Support | 1 | $82 451 |
| Senior Software Engineer | 1 | $139 589 |
| Test Engineer | 1 | $75 899 |
| Automation Engineer | 1 | $120 557 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $86 819 |
| FY2024 | 10 | $88 442 |
| FY2025 | 20 | $97 157 |
| FY2026 | 7 | $112 466 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)60 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)22 %
- Úroveň III (skúsený)12 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)6 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers31
- Computer Programmers11
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Project Management Specialists1
- Management Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Developer | $112 466 Úroveň III | Bethesda, MD | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Java Developer | $112 466 Úroveň III | Bethesda, MD | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Java Developer | $91 582–$91 585 Úroveň II | McLean, VA | 26. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $112 923–$112 925 Úroveň II | Plano, TX | 7. 1. 2026 | 14. 1. 2026 | Certifikované |
| Director of Engineering | $111 634–$111 640 Úroveň IV | Edmond, OK | 4. 11. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikované |
| Director of Engineering | $114 400–$114 410 Úroveň IV | Edmond, OK | 3. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Director of Engineering | $109 346–$109 350 Úroveň IV | Edmond, OK | 3. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $126 090–$126 095 Úroveň II | Manassas, VA | 4. 9. 2025 | 11. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $126 090–$126 095 Úroveň II | Manassas, VA | 4. 9. 2025 | 11. 9. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Úroveň I | Bethesda, MD | 18. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $75 899–$75 900 Úroveň I | Reston, VA | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Úroveň I | Manassas, VA | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Úroveň I | Manassas, VA | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $97 157–$97 160 Úroveň I | Manassas, VA | 19. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Úroveň I | Manassas, VA | 15. 5. 2025 | 22. 5. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Úroveň I | Manassas, VA | 15. 5. 2025 | 22. 5. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $111 946–$112 060 Úroveň II | Bethesda, MD | 4. 3. 2025 | 11. 3. 2025 | Certifikované |
| Test Engineer | $75 899–$75 900 Úroveň I | Manassas, VA | 31. 1. 2025 | 7. 2. 2025 | Certifikované |
| Automation Engineer | $120 557–$125 000 Úroveň III | Bethesda, MD | 31. 12. 2024 | 7. 1. 2025 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $97 157–$118 000 Úroveň I | Manassas, VA | 10. 12. 2024 | 4. 5. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $75 899–$78 000 Úroveň I | Manassas, VA | 21. 11. 2024 | 28. 11. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $77 958–$93 600 Úroveň II | Charlotte, NC | 21. 11. 2024 | 28. 11. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Úroveň I | Manassas, VA | 4. 10. 2024 | 11. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $97 157–$100 000 Úroveň I | Manassas, VA | 4. 10. 2024 | 11. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Úroveň I | Manassas, VA | 1. 10. 2024 | 8. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $75 899–$75 900 Úroveň I | Manassas, VA | 1. 10. 2024 | 8. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $97 157–$97 160 Úroveň I | Manassas, VA | 24. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Production Support | $82 451–$83 200 Úroveň I | Reston, VA | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $78 354–$78 355 Úroveň I | Manassas, VA | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $88 442–$95 000 Úroveň I | Manassas, VA | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $88 442–$88 445 Úroveň I | Manassas, VA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $88 442–$88 445 Úroveň I | Manassas, VA | 15. 5. 2024 | 22. 5. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $88 442–$88 450 Úroveň I | Manassas, VA | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $114 026–$114 030 Úroveň II | Manassas, VA | 10. 5. 2024 | 17. 5. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $139 589–$139 590 Úroveň III | Manassas, VA | 7. 5. 2024 | 14. 5. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $88 442–$88 450 Úroveň I | Manassas, VA | 15. 4. 2024 | 22. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $139 589–$139 600 Úroveň III | Manassas, VA | 27. 3. 2024 | 3. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $114 026–$114 050 Úroveň II | Manassas, VA | 21. 9. 2023 | 28. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $114 566–$118 000 Úroveň III | Manassas, VA | 7. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $114 026–$114 030 Úroveň II | Manassas, VA | 19. 7. 2023 | 19. 7. 2023 | Certifikované |
| Python Developer | $110 240–$112 000 Úroveň II | Manassas, VA | 5. 6. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 819–$90 000 Úroveň I | Manassas, VA | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $86 819–$90 500 Úroveň I | Manassas, VA | 21. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 819–$103 000 Úroveň I | Ashburn, VA | 11. 1. 2023 | 18. 1. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 819–$103 000 Úroveň I | Ashburn, VA | 11. 1. 2023 | 18. 1. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 819–$86 825 Úroveň I | Manassas, VA | 10. 1. 2023 | 17. 1. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 819–$86 825 Úroveň I | Ashburn, VA | 10. 1. 2023 | 17. 1. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $110 240–$115 000 Úroveň II | Manassas, VA | 21. 12. 2022 | 28. 12. 2022 | Certifikované |
| Java Developer | $86 819–$105 000 Úroveň I | Manassas, VA | 4. 10. 2022 | 11. 10. 2022 | Certifikované |
| Java Developer | $86 819–$88 000 Úroveň I | Manassas, VA | 4. 10. 2022 | 11. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).