Domov › Zamestnávatelia › Ntech International, LLC.
Ntech International, LLC.: Mzdy H-1B a sponzoring
Ntech International, LLC. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $94 016.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Ntech International, LLC. víza H-1B?
Ntech International, LLC. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Java Developer | 2 | $102 939 |
| Software Developer | 2 | $89 190 |
| Solution Architect | 1 | $104 270 |
| Quality System Analyst | 1 | $83 928 |
| Mulesoft Developer | 1 | $94 016 |
| Security Consultant | 1 | $92 581 |
| Data Scientist | 1 | $100 339 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $98 904 |
| FY2024 | 2 | $89 190 |
| FY2025 | 1 | $92 581 |
| FY2026 | 1 | $100 339 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Plano, TX2
- Willoughby Hills, OH1
- Redmond, WA1
- Naperville, IL1
- Charlotte, NC1
- Herndon, VA1
- Riverview, FL1
- Round Rock, TX1
Povolania
- Software Developers6
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Data Scientists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Scientist | $100 339 Úroveň II | Round Rock, TX | 6. 11. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikované |
| Security Consultant | $92 581 Úroveň II | Plano, TX | 19. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $88 442 Úroveň I | Herndon, VA | 26. 2. 2024 | 5. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $89 939 Úroveň II | Riverview, FL | 15. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $106 974 Úroveň II | Charlotte, NC | 20. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Mulesoft Developer | $94 016 Úroveň II | Naperville, IL | 11. 5. 2023 | 19. 5. 2023 | Certifikované |
| Quality System Analyst | $83 928 Úroveň II | Redmond, WA | 11. 5. 2023 | 19. 5. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $98 904 Úroveň II | Plano, TX | 30. 11. 2022 | 8. 12. 2022 | Certifikované |
| Solution Architect | $104 270 Úroveň III | Willoughby Hills, OH | 29. 11. 2022 | 7. 12. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).