Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › NTT DATA Services, LLC › Systems Integration Advisor

Systems Integration Advisor v NTT DATA Services, LLC: Mzdy H-1B

18 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Systems Integration Advisor v NTT DATA Services, LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $116 979; stredná polovica $115 918–$122 502.

Žiadosti (LCA)18
Medián ponúkaného platu$116 979
Stredná časť platov$115 918–$122 502
10.–90. percentil$112 174–$126 131

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20236$114 639
FY20247$116 979
FY20253$126 131
FY20262$123 219

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$123 219–$153 219
Úroveň IV
Irving, TX10. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$123 219–$153 219
Úroveň IV
Irving, TX18. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$98 176–$128 176
Úroveň IV
Memphis, TN24. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$126 131–$156 131
Úroveň IV
Irving, TX23. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$126 131–$156 131
Úroveň IV
Irving, TX23. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$120 349–$150 349
Úroveň IV
North Chesterfield, VA16. 8. 20241. 1. 2025Certifikované
$116 979–$146 979
Úroveň IV
McKinney, TX27. 6. 20244. 9. 2024Certifikované
$116 979–$146 979
Úroveň IV
Plano, TX22. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$116 979–$146 979
Úroveň IV
Plano, TX18. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$119 829–$149 829
Úroveň IV
Atlanta, GA10. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$116 979–$146 979
Úroveň IV
Plano, TX10. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$130 872–$160 872Canton, MA27. 3. 202426. 6. 2024Certifikované
$116 979–$146 979
Úroveň IV
Plano, TX21. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$113 360–$143 360
Úroveň IV
Atlanta, GA27. 6. 20231. 11. 2023Certifikované
$109 408–$139 408
Úroveň IV
Aurora, IL26. 6. 202311. 8. 2023Certifikované
$115 918–$145 918
Úroveň IV
Irving, TX4. 5. 202317. 5. 2023Certifikované
$113 360–$143 360
Úroveň IV
Atlanta, GA3. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$115 918–$145 918
Úroveň IV
Irving, TX19. 4. 20231. 10. 2023Certifikované

Iné pozície v NTT DATA Services, LLC

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).