Domov › Zamestnávatelia › Nuro, Inc
Nuro, Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Nuro, Inc podal 252 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 249. Medián ponúkanej mzdy: $190 000.
Sponzoruje Nuro, Inc víza H-1B?
Nuro, Inc podal 252 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Nuro, Inc: 53 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 85 | $184 000 |
| Senior Software Engineer | 12 | $209 550 |
| Systems Engineer | 7 | $190 000 |
| Mechanical Engineer | 7 | $150 000 |
| Data Scientist | 5 | $160 000 |
| Software Engineer - Perception | 4 | $190 500 |
| Sr. Software Engineer | 4 | $193 564 |
| Technical Program Manager | 3 | $160 000 |
| Senior Systems Engineer | 3 | $215 000 |
| Vehicle Test Engineer | 3 | $123 880 |
| Senior Technical Program Manager | 3 | $228 000 |
| Machine Learning Research Scientist | 3 | $210 000 |
| Controls Engineer | 3 | $190 000 |
| Tech Lead Manager, Planner Integration | 2 | $210 000 |
| Hardware Reliability Engineer | 2 | $176 500 |
| Tech Lead Manager | 2 | $240 805 |
| Vehicle Test and Development Engineer | 2 | $149 780 |
| Global Supply Manager | 2 | $142 000 |
| Staff Mechanical Engineer | 2 | $200 335 |
| Software Engineer, Mapping & Localization | 2 | $180 600 |
| Machine Learning Engineer | 2 | $161 500 |
| Electrical Engineer | 2 | $152 578 |
| Embedded Software Engineer | 2 | $174 976 |
| Staff Software Engineer, Perception | 2 | $260 000 |
| Senior Machine Learning Research Scientist | 2 | $212 740 |
| Senior Software Engineer, Controls | 2 | $180 000 |
| Senior Software Engineer, Autonomy | 2 | $245 000 |
| Product Lifecycle Management Analyst | 1 | $155 000 |
| Software Engineer - Perception ML / Computer Vision | 1 | $230 000 |
| Mechanical Engineer, Vehicle Package/Interiors | 1 | $185 000 |
| Product Manager, Autonomy | 1 | $150 000 |
| Hardware Engineer | 1 | $210 000 |
| Sensor Validation Engineer | 1 | $155 000 |
| Systems Engineer, IT Network | 1 | $210 000 |
| Infrastructure Engineer | 1 | $204 400 |
| IT Systems Administrator | 1 | $150 000 |
| Data Analyst | 1 | $83 554 |
| NPI (New Product Introduction) Program Manager | 1 | $150 000 |
| Mechanical Engineer - Sensor Calibration | 1 | $155 000 |
| Lead Systems Safety Engineer | 1 | $205 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 93 | $175 000 |
| FY2024 | 69 | $192 636 |
| FY2025 | 51 | $195 000 |
| FY2026 | 39 | $195 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)13 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)38 %
- Úroveň III (skúsený)22 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)27 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers112
- Mechanical Engineers67
- Software Developers, Systems Software16
- Electrical Engineers9
- Electronics Engineers, Except Computer9
- Computer and Information Research Scientists8
- Statisticians5
- Operations Research Analysts3
- Architectural and Engineering Managers2
- Human Resources Specialists2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Technical Program Manager | $228 800 | Mountain View, CA | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $230 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 12. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, Machine Learning Infrastructure | $198 900 Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer, ADS Simulation Validation | $188 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $190 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, Sensor Simulation | $190 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $195 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Devices Platform | $220 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer | $190 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $205 251 Úroveň I | Mountain View, CA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $168 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $215 000 H-1B1 (Singapur) | Mountain View, CA | 4. 6. 2026 | 7. 8. 2026 | Certifikované |
| Machine Learning Research Scientist | $216 300 Úroveň II | Mountain View, CA | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $175 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 3. 6. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikované |
| Machine Learning Research Scientist | $210 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Product Manager | $190 550 Úroveň I | Mountain View, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, Cloud Infrastructure | $156 000 | Mountain View, CA | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Controls Engineer | $195 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Robotics Engineer, Autonomy | $172 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 20. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, Sensor Data | $190 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer | $190 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 12. 5. 2026 | 22. 6. 2026 | Certifikované |
| Technical Lead Manager | $241 280 Úroveň III | Mountain View, CA | 12. 5. 2026 | 7. 8. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $210 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Autonomy | $260 000 | Mountain View, CA | 8. 5. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| Sr. Machine Learning Research Scientist ,Prediction | $255 000 | Mountain View, CA | 7. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Technical Program Manager | $188 888 Úroveň IV | Mountain View, CA | 9. 4. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $230 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 9. 4. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Pose | $260 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 20. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer, Behavior Verification | $230 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 20. 1. 2026 | 9. 2. 2026 | Certifikované |
| Controls Engineer | $190 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 8. 1. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikované |
| Controls Engineer | $178 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 7. 1. 2026 | 20. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $190 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 7. 1. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Controls Engineer | $220 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 7. 1. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $220 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 17. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, Engineering Productivity | $180 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 21. 11. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Tech Lead Manager (TLM), Pose | $273 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 21. 11. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $280 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 18. 11. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $195 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 17. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $185 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 30. 9. 2025 | 20. 10. 2025 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $179 025 | Mountain View, CA | 10. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer, Autonomy | $220 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 27. 8. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Senior Systems Engineer | $215 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 21. 8. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikované |
| Senior Technical Program Manager | $210 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 19. 8. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer, Machine Learning - Localization & Mapping | $200 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 5. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer - Perception | $222 000 | Mountain View, CA | 28. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $215 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Mountain View, CA | 17. 7. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Autonomy | $230 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 17. 7. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $180 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 10. 7. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer, Autonomy | $195 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 13. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer, Machine Learning - Localization | $197 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 13. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $192 830 Úroveň II | Mountain View, CA | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $192 830 Úroveň III | Mountain View, CA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $146 307 Úroveň I | Mountain View, CA | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Controls | $180 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $164 764 Úroveň I | Mountain View, CA | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $155 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Controls | $180 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sensor Engineer, Sensor Performance | $155 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 5. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikované |
| Technical Lead Manager, Platform Readiness and Systems Safet | $237 300 Úroveň IV | Mountain View, CA | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer, ML (Machine Learning) Infra | $180 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Behavior Planning | $225 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $180 250 Úroveň II | Mountain View, CA | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $184 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $155 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $160 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 13. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer - Perception | $191 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 13. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $185 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 13. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Technical Recruiter | $175 500 Úroveň IV | Mountain View, CA | 3. 4. 2025 | 9. 9. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $189 640 Úroveň II | Mountain View, CA | 2. 4. 2025 | 6. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $216 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 2. 4. 2025 | 6. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Technical Program Manager | $168 850 | Mountain View, CA | 6. 3. 2025 | 24. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $225 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 6. 3. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikované |
| Staff Software Engineer, Behavior Planning | $265 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 7. 2. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $266 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 30. 1. 2025 | 17. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $240 720 Úroveň IV | Mountain View, CA | 29. 1. 2025 | 23. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Product Manager, Autonomy | $205 188 Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 1. 2025 | 21. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $201 144 Úroveň III | Mountain View, CA | 7. 1. 2025 | 13. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $165 000 | Mountain View, CA | 23. 12. 2024 | 13. 1. 2025 | Certifikované |
| Imaging Engineer | $154 336 Úroveň I | Mountain View, CA | 16. 12. 2024 | 16. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $207 672 Úroveň II | Mountain View, CA | 16. 12. 2024 | 22. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer, Map Platform | $253 980 Úroveň IV | Mountain View, CA | 22. 11. 2024 | 16. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior Strategy and Business Operations Manager | $197 600 Úroveň III | Mountain View, CA | 5. 11. 2024 | 18. 4. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $189 520 Úroveň II | Arlington, MA | 1. 11. 2024 | 27. 3. 2025 | Certifikované |
| Machine Learning Research Scientist | $210 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 25. 10. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Systems Software Technical Program Manager | $239 262 Úroveň IV | Mountain View, CA | 23. 10. 2024 | 7. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $209 100 | Mountain View, CA | 16. 10. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $189 520 Úroveň II | Mountain View, CA | 10. 10. 2024 | 27. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $210 940 Úroveň II | Mountain View, CA | 10. 10. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| Environmental Health & Safety Program Manager | $155 101 Úroveň III | Mountain View, CA | 26. 9. 2024 | 7. 2. 2025 | Certifikované |
| Functional Safety Engineer | $195 597 Úroveň III | Mountain View, CA | 25. 9. 2024 | 24. 1. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $172 260 | Mountain View, CA | 19. 9. 2024 | 8. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $199 305 Úroveň II | Mountain View, CA | 16. 9. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $180 880 Úroveň II | Mountain View, CA | 16. 9. 2024 | 31. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $200 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 12. 9. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikované |
| Field Engineering Data Scientist | $166 200 Úroveň I | Mountain View, CA | 29. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $200 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 29. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $177 200 Úroveň II | Mountain View, CA | 27. 8. 2024 | 3. 1. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $217 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 8. 2024 | 25. 10. 2024 | Certifikované |
| Tech Lead Manager, Calibration | $284 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 22. 8. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $180 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 21. 8. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikované |
Zobrazuje sa 100 najnovších z 252 žiadostí.
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).