Domov › Zamestnávatelia › Nutanix, Inc. › Senior Manager, Engineering
Senior Manager, Engineering v Nutanix, Inc.: Mzdy H-1B
7 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Senior Manager, Engineering v Nutanix, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $230 859; stredná polovica $214 755–$247 456.
Žiadosti (LCA)7
Medián ponúkaného platu$230 859
Stredná časť platov$214 755–$247 456
10.–90. percentil$203 254–$272 893
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $214 755 |
| FY2024 | 2 | $241 257 |
| FY2025 | 1 | $243 256 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $243 256–$355 200 Úroveň III | San Jose, CA | 30. 9. 2024 | 21. 2. 2025 | Certifikované |
| $251 655–$355 200 | San Jose, CA | 5. 12. 2023 | 18. 12. 2023 | Certifikované |
| $230 859–$355 200 | San Jose, CA | 8. 11. 2023 | 3. 5. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $304 750 Úroveň IV | Eugene, OR | 8. 9. 2022 | 22. 9. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $223 860–$330 000 Úroveň II | San Jose, CA | 31. 3. 2022 | 13. 4. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $199 659–$232 000 Úroveň III | San Jose, CA | 9. 3. 2020 | 23. 3. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $205 650–$245 000 Úroveň III | San Jose, CA | 20. 2. 2020 | 14. 8. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Senior Manager, Engineering u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Nutanix, Inc.
- Member of Technical Staff$169 961
- Senior Member of Technical Staff$194 875
- Staff Engineer$209 142
- Systems Reliability Engineer$94 600
- Sr. Systems Reliability Engineer$113 450
- Sr. Member of Technical Staff$194 875
- Senior Systems Reliability Engineer$122 408
- Sr. Staff Engineer$234 249
- Senior Staff Engineer$199 200
- Designer$139 800
- Sr. Systems Reliability Engineer - Specialist$125 840
- Principal Product Manager$229 030
- Sr. Serviceability Engineer$141 580
- Senior Designer$180 072
- Manager, Engineering$184 691
- UX Designer$106 699
- Full Stack Engineer$182 127
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).