Domov › Zamestnávatelia › NVIDIA Corporation › Engineer Sr ASIC
Engineer Sr ASIC v NVIDIA Corporation: Mzdy H-1B
6 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Engineer Sr ASIC v NVIDIA Corporation. Medián ponúkanej základnej mzdy $164 137; stredná polovica $137 925–$190 913.
Žiadosti (LCA)6
Medián ponúkaného platu$164 137
Stredná časť platov$137 925–$190 913
10.–90. percentil$127 177–$198 672
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $127 177 |
| FY2025 | 1 | $160 638 |
| FY2026 | 3 | $198 672 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $167 636–$218 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $198 672–$264 500 | Santa Clara, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $160 638–$212 750 Úroveň IV | Los Angeles, CA | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $130 354–$195 500 Úroveň III | Cedar Park, TX | 14. 3. 2024 | 10. 8. 2024 | Certifikované |
| $124 000–$195 500 Úroveň IV | Muncie, IN | 4. 3. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikované |
Iné pozície v NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184 000
- Engineer Senior Systems Software$184 000
- Hardware Engineer, Electronics$166 366
- Research Scientist$173 971
- Engineer Senior ASIC$170 509
- Architect$181 293
- Program Manager$189 736
- Product Manager$198 702
- Verification Engineer$168 000
- Manager Systems Software$224 000
- Architect Senior$186 472
- ASIC Engineer$196 000
- Engineer Senior Verification$169 666
- Solutions Architect$169 770
- Engineer Systems Software$142 318
- Physical Design Engineer$177 341
- Business Systems Analyst$167 190
- Architect Solutions$153 103
- Senior Research Scientist$201 094
- Engineer Senior Software$183 083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186 472
- CAD Engineer$180 003
- Senior Architect$192 941
- Engineer Senior Physical Design$185 864
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).