Domov › Zamestnávatelia › Oakston Technologies LLC
Oakston Technologies LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Oakston Technologies LLC podal 24 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 24. Medián ponúkanej mzdy: $102 784.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Oakston Technologies LLC víza H-1B?
Oakston Technologies LLC podal 24 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Oakston Technologies LLC: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Developer | 10 | $102 617 |
| Sr SAP BODS Developer | 3 | $100 069 |
| Sr. ETL Developer | 2 | $120 354 |
| Sr. SAP Developer | 1 | $130 000 |
| Developer | 1 | $95 701 |
| SAP Functional Developer | 1 | $120 578 |
| Sr SAP Security Developer | 1 | $102 877 |
| SAP Project Manager/ Functional Developer | 1 | $105 206 |
| Sr. System Analyst | 1 | $100 000 |
| Sr Sap Functional Developer | 1 | $123 656 |
| Automation Engineer | 1 | $90 000 |
| Senior ETL Developer | 1 | $109 283 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $100 000 |
| FY2024 | 8 | $101 743 |
| FY2025 | 6 | $105 591 |
| FY2026 | 5 | $110 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)8 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)83 %
- Úroveň III (skúsený)4 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)4 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Malvern, PA6
- Chicago, IL2
- Mason, OH2
- Atlanta, GA2
- Milpitas, CA1
- Dublin, OH1
- Irvine, CA1
- Rancho Cordova, CA1
- Scottsdale, AZ1
- Buffalo Grove, IL1
- Plano, TX1
- Lakeville, MN1
- Menands, NY1
- New Brunswick, NJ1
- Miami, FL1
- Eden Praire, MN1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Sr. ETL Developer | $130 707 Úroveň III | Eden Praire, MN | 9. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| Sr. ETL Developer | $110 000–$120 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 19. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikované |
| Sr. Developer | $153 358 Úroveň IV | Malvern, PA | 11. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikované |
| Automation Engineer | $90 000 Úroveň I | Miami, FL | 6. 2. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikované |
| Senior ETL Developer | $109 283 Úroveň II | Atlanta, GA | 23. 1. 2026 | 23. 1. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Sr. Developer | $126 090 Úroveň II | Chicago, IL | 8. 8. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikované |
| Sr Sap Functional Developer | $123 656 Úroveň II | New Brunswick, NJ | 17. 6. 2025 | 12. 12. 2025 | Certifikované |
| Sr. Developer | $105 976 Úroveň II | Lakeville, MN | 27. 2. 2025 | 5. 3. 2025 | Certifikované |
| Sr. System Analyst | $100 000 Úroveň II | Menands, NY | 17. 2. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Developer | $105 206 Úroveň II | Malvern, PA | 17. 2. 2025 | 22. 2. 2025 | Certifikované |
| SAP Project Manager/ Functional Developer | $105 206 Úroveň II | Malvern, PA | 21. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikované |
| Sr SAP BODS Developer | $100 069 Úroveň II | Mason, OH | 24. 5. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikované |
| Sr SAP BODS Developer | $100 069 Úroveň II | Mason, OH | 20. 5. 2024 | 25. 5. 2024 | Certifikované |
| Sr. Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 18. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Sr. Developer | $100 069 Úroveň II | Malvern, PA | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Sr SAP Security Developer | $102 877 Úroveň II | Malvern, PA | 24. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
| Sr. Developer | $102 294 Úroveň II | Scottsdale, AZ | 31. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikované |
| Sr. Developer | $102 690 Úroveň II | Buffalo Grove, IL | 24. 1. 2024 | 7. 7. 2024 | Certifikované |
| SAP Functional Developer | $120 578 Úroveň II | Rancho Cordova, CA | 1. 11. 2023 | 28. 2. 2024 | Certifikované |
| Developer | $95 701 Úroveň II | Malvern, PA | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr. Developer | $102 544 Úroveň II | Irvine, CA | 19. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Sr. Developer | $96 054 Úroveň II | Chicago, IL | 9. 1. 2023 | 16. 1. 2023 | Certifikované |
| Sr. SAP Developer | $130 000 Úroveň I | Milpitas, CA | 20. 12. 2022 | 26. 12. 2022 | Certifikované |
| Sr SAP BODS Developer | $100 000 Úroveň II | Dublin, OH | 7. 10. 2022 | 11. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).