Domov › Zamestnávatelia › Opteamix LLC
Opteamix LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Opteamix LLC podal 12 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $98 852.
Sponzoruje Opteamix LLC víza H-1B?
Opteamix LLC podal 12 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 6. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Computer Systems Analyst II | 3 | $82 888 |
| Technical Lead | 3 | $101 338 |
| IT Project Manager | 2 | $103 169 |
| Senior Tech Lead | 1 | $140 000 |
| Senior Technical Lead | 1 | $110 240 |
| Computer Programmer | 1 | $96 366 |
| Senior Software Engineer | 1 | $85 500 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $101 338 |
| FY2024 | 1 | $85 500 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- McLean, VA5
- Austin, TX2
- Indianapolis, IN1
- Durham, NC1
- Columbus, OH1
- Highlands Ranch, CO1
- Daytona Beach, FL1
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects5
- Computer Systems Analysts3
- Software Developers2
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Programmers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $85 500 Úroveň II | Daytona Beach, FL | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Technical Lead | $91 000–$106 000 Úroveň III | Austin, TX | 25. 8. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst II | $82 888–$82 900 Úroveň II | Durham, NC | 20. 6. 2023 | 28. 6. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst II | $83 325–$83 400 Úroveň II | Austin, TX | 15. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst II | $81 182–$81 200 Úroveň II | Columbus, OH | 29. 5. 2023 | 10. 6. 2023 | Certifikované |
| IT Project Manager | $105 000 Úroveň II | Highlands Ranch, CO | 24. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Technical Lead | $101 338–$106 000 Úroveň II | McLean, VA | 11. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| Technical Lead | $101 338–$101 350 Úroveň II | McLean, VA | 11. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| Computer Programmer | $96 366–$100 000 Úroveň II | McLean, VA | 11. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior Technical Lead | $110 240–$115 000 Úroveň II | McLean, VA | 11. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| IT Project Manager | $101 338–$101 400 Úroveň II | McLean, VA | 21. 12. 2022 | 5. 1. 2023 | Certifikované |
| Senior Tech Lead | $140 000 Úroveň I | Indianapolis, IN | 2. 11. 2022 | 21. 11. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).