Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Palo Alto Networks, Inc. › Manager, DevOps Engineering

Manager, DevOps Engineering v Palo Alto Networks, Inc.: Mzdy H-1B

5 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Manager, DevOps Engineering v Palo Alto Networks, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $215 744; stredná polovica $207 174–$218 114.

Žiadosti (LCA)5
Medián ponúkaného platu$215 744
Stredná časť platov$207 174–$218 114
10.–90. percentil$195 913–$218 216

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20231$188 406
FY20253$218 057

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$213 430–$268 500Santa Clara, CA12. 8. 20253. 2. 2026Certifikované
$218 284–$268 500Santa Clara, CA25. 4. 202527. 9. 2025Certifikované
$218 057–$268 500Santa Clara, CA19. 12. 20243. 2. 2025Certifikované
$216 590–$264 000
čiatočný úväzok · Úroveň II
Santa Clara, CA22. 8. 20241. 12. 2024Certifikované
$188 406
Úroveň II
Santa Clara, CA6. 12. 202219. 12. 2022Certifikované

Iné pozície v Palo Alto Networks, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).