Domov › Zamestnávatelia › Patterson Companies, Inc.
Patterson Companies, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Patterson Companies, Inc. podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 23. Medián ponúkanej mzdy: $135 000.
Sponzoruje Patterson Companies, Inc. víza H-1B?
Patterson Companies, Inc. podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 2. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Business Warehouse Developer III | 4 | $115 315 |
| Sr. SAP PI Developer | 3 | $101 192 |
| SAP EWM Technical/Functional Developer | 2 | $150 818 |
| SAP Developer Lead | 2 | $145 999 |
| Principal Site Reliability Engineer | 1 | $160 000 |
| SAP Quality Assurance Manager | 1 | $144 200 |
| Business Warehouse Lead Architect | 1 | $135 200 |
| SAP Quality Assurance Analyst II | 1 | $85 093 |
| Sr. SAP Techno Functional Manager - Vistex | 1 | $147 800 |
| Sr. SAP Developer | 1 | $156 500 |
| SAP Functional Lead | 1 | $145 500 |
| Regulatory Affairs Specialist | 1 | $60 445 |
| Data Developer III | 1 | $110 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $142 900 |
| SAP Quality Assurance Analyst III | 1 | $103 800 |
| SAP Technical Architect | 1 | $156 998 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $137 500 |
| FY2024 | 6 | $117 522 |
| FY2025 | 8 | $144 200 |
| FY2026 | 5 | $115 315 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Saint Paul, MN9
- Clarkston, MI2
- Denton, TX2
- Mundelein, IL1
- Novi, MI1
- Allen, TX1
- Minnetonka, MN1
- Eden Prairie, MN1
- Frisco, TX1
- Rosemont, MN1
- St. Cloud, MN1
- Fremont, CA1
- El Paso, TX1
Povolania
- Software Developers14
- Database Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Analysts1
- Regulatory Affairs Specialists1
- Data Scientists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| SAP Technical Architect | $156 998 Úroveň IV | Denton, TX | 2. 4. 2026 | 28. 6. 2026 | Certifikované |
| SAP Developer Lead | $156 998 Úroveň IV | Denton, TX | 23. 2. 2026 | 28. 6. 2026 | Certifikované |
| Business Warehouse Developer III | $115 315–$141 600 Úroveň II | El Paso, TX | 17. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikované |
| SAP Quality Assurance Analyst III | $103 800 Úroveň II | Saint Paul, MN | 28. 1. 2026 | 19. 7. 2026 | Certifikované |
| Business Warehouse Developer III | $115 315–$141 600 Úroveň II | Saint Paul, MN | 3. 11. 2025 | 24. 2. 2026 | Certifikované |
| Sr. SAP PI Developer | $132 500 Úroveň II | Clarkston, MI | 18. 9. 2025 | 20. 2. 2026 | Certifikované |
| Principal Software Engineer | $142 900 Úroveň III | Saint Paul, MN | 14. 8. 2025 | 28. 12. 2025 | Certifikované |
| SAP EWM Technical/Functional Developer | $161 637 Úroveň II | Fremont, CA | 31. 7. 2025 | 4. 8. 2025 | Certifikované |
| Regulatory Affairs Specialist | $60 445 Úroveň II | St. Cloud, MN | 13. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Developer III | $110 000 Úroveň II | Saint Paul, MN | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. SAP Developer | $156 500 Úroveň IV | Saint Paul, MN | 15. 1. 2025 | 6. 7. 2025 | Certifikované |
| SAP Functional Lead | $145 500 Úroveň II | Rosemont, MN | 26. 12. 2024 | 25. 6. 2025 | Certifikované |
| Sr. SAP Techno Functional Manager - Vistex | $147 800 Úroveň III | Frisco, TX | 9. 12. 2024 | 10. 6. 2025 | Certifikované |
| Business Warehouse Developer III | $115 045–$141 600 Úroveň II | Minnetonka, MN | 10. 7. 2024 | 26. 12. 2024 | Certifikované |
| Business Warehouse Developer III | $120 000–$132 300 Úroveň II | Eden Prairie, MN | 3. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikované |
| SAP Quality Assurance Analyst II | $85 093–$112 900 Úroveň II | Saint Paul, MN | 13. 2. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikované |
| Business Warehouse Lead Architect | $135 200–$160 100 Úroveň IV | Saint Paul, MN | 13. 2. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikované |
| Sr. SAP PI Developer | $101 192–$132 400 Úroveň II | Allen, TX | 2. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikované |
| SAP Quality Assurance Manager | $144 200 Úroveň IV | Saint Paul, MN | 16. 10. 2023 | 13. 3. 2024 | Certifikované |
| SAP EWM Technical/Functional Developer | $140 000 Úroveň II | Novi, MI | 19. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| SAP Developer Lead | $135 000–$150 000 Úroveň IV | Saint Paul, MN | 7. 4. 2023 | 28. 6. 2023 | Certifikované |
| Principal Site Reliability Engineer | $160 000–$185 000 Úroveň II | Mundelein, IL | 15. 3. 2023 | 29. 3. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Sr. SAP PI Developer | $93 100–$141 600 Úroveň II | Clarkston, MI | 7. 2. 2023 | 20. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).