Domov › Zamestnávatelia › Paymentus Group, Inc.
Paymentus Group, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Paymentus Group, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $120 000.
Sponzoruje Paymentus Group, Inc. víza H-1B?
Paymentus Group, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Solutions Architect | 9 | $115 000 |
| Director, Technical Implementation | 2 | $173 230 |
| Manager, Software Development | 1 | $104 770 |
| Product Manager | 1 | $78 478 |
| Senior Software Engineer | 1 | $146 307 |
| QA Automation Manager | 1 | $120 000 |
| Senior Manager of Technical Project Management | 1 | $145 000 |
| Senior Product Manager | 1 | $178 110 |
| Technical Implementation Project Manager | 1 | $77 958 |
| Manager, Technical Implementations | 1 | $165 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $101 109 |
| FY2024 | 6 | $112 385 |
| FY2025 | 9 | $128 461 |
| FY2026 | 3 | $165 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)5 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)63 %
- Úroveň III (skúsený)5 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)26 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Charlotte, NC6
- Cumming, GA3
- Santa Clara, CA2
- New York, NY1
- South Windsor, CT1
- Farmington Hills, MI1
- Katy, TX1
- Carmel, IN1
- Acworth, GA1
- Monroe, NC1
- Dallas, TX1
Povolania
- Software Developers8
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Computer and Information Systems Managers2
- Software Developers, Applications1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, Technical Implementations | $165 000 Úroveň II | Cumming, GA | 23. 6. 2026 | 26. 6. 2026 | Certifikované |
| Director, Technical Implementation | $218 000–$230 000 Úroveň IV | Charlotte, NC | 13. 5. 2026 | 22. 5. 2026 | Certifikované |
| Solutions Architect | $120 000–$140 000 Úroveň II | Dallas, TX | 17. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Director, Technical Implementation | $128 461–$175 000 Úroveň IV | Monroe, NC | 27. 5. 2025 | 5. 9. 2025 | Certifikované |
| Solutions Architect | $113 000–$140 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 28. 4. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikované |
| Technical Implementation Project Manager | $77 958–$105 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 21. 4. 2025 | 20. 5. 2025 | Certifikované |
| Solutions Architect | $140 805 Úroveň II | Acworth, GA | 28. 2. 2025 | 28. 6. 2025 | Certifikované |
| Solutions Architect | $115 000–$145 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 13. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Manager of Technical Project Management | $145 000–$160 000 Úroveň IV | Katy, TX | 1. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikované |
| Solutions Architect | $142 080 Úroveň II | Cumming, GA | 22. 10. 2024 | 18. 1. 2025 | Certifikované |
| Solutions Architect | $95 243–$165 000 Úroveň II | Carmel, IN | 11. 10. 2024 | 28. 3. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Product Manager | $178 110–$200 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 24. 9. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $146 307–$160 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 6. 9. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované |
| QA Automation Manager | $120 000–$160 000 Úroveň IV | South Windsor, CT | 16. 8. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| Solutions Architect | $142 080 Úroveň II | Cumming, GA | 15. 8. 2024 | 18. 1. 2025 | Certifikované |
| Product Manager | $78 478–$110 000 Úroveň II | New York, NY | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Solutions Architect | $81 266–$140 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 3. 4. 2024 | 16. 4. 2024 | Certifikované |
| Solutions Architect | $101 109–$145 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 28. 7. 2022 | 4. 12. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Manager, Software Development | $104 770–$110 000 Úroveň III | Charlotte, NC | 28. 4. 2022 | 31. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).