Domov › Zamestnávatelia › PayPal, Inc. › Data Scientist
Data Scientist v PayPal, Inc.: Mzdy H-1B
33 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Data Scientist v PayPal, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $137 824; stredná polovica $125 000–$155 463.
Žiadosti (LCA)33
Medián ponúkaného platu$137 824
Stredná časť platov$125 000–$155 463
10.–90. percentil$120 000–$164 500
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $154 222 |
| FY2024 | 5 | $135 248 |
| FY2025 | 7 | $160 000 |
| FY2026 | 16 | $126 875 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $124 800 Úroveň III | Chicago, IL | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $124 800 Úroveň III | Chicago, IL | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $140 400 Úroveň III | New York, NY | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $128 750 Úroveň III | Chicago, IL | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $145 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $125 000 Úroveň II | Chicago, IL | 21. 1. 2026 | 21. 7. 2026 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň II | New York, NY | 20. 1. 2026 | 22. 7. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $120 000 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 1. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $120 000 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 1. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikované |
| $125 000 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 1. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $145 000 Úroveň III | Chicago, IL | 14. 1. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $120 000 Úroveň II | Austin, TX | 13. 1. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $125 000 Úroveň II | Chicago, IL | 30. 12. 2025 | 30. 12. 2025 | Certifikované |
| $132 256 Úroveň III | Chicago, IL | 7. 11. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikované |
| $190 000 Úroveň II | Chicago, IL | 4. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň II | Chicago, IL | 4. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| $155 000 Úroveň III | Chicago, IL | 30. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| $120 000 Úroveň II | Chicago, IL | 26. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň II | San Jose, CA | 15. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň II | San Jose, CA | 14. 11. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| $159 094 Úroveň II | San Jose, CA | 15. 10. 2024 | 15. 4. 2025 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikované |
| $165 000 Úroveň II | San Jose, CA | 26. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| $148 699 Úroveň II | San Jose, CA | 4. 9. 2024 | 24. 9. 2024 | Certifikované |
| $135 248 | San Jose, CA | 28. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $112 568 | San Jose, CA | 28. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $135 248 | San Jose, CA | 28. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $142 000 | San Jose, CA | 17. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikované |
| — Úroveň I | San Jose, CA | 1. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $151 590 Úroveň II | San Jose, CA | 29. 6. 2023 | 28. 12. 2023 | Certifikované |
| $156 853 Úroveň III | San Jose, CA | 24. 1. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň II | San Jose, CA | 8. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikované |
| $155 000 Úroveň III | San Jose, CA | 15. 6. 2021 | 17. 6. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Data Scientist u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v PayPal, Inc.
- Software Engineer 3$155 880
- MTS 1, Software Engineer$181 446
- Software Engineer$138 123
- Sr. Software Engineer$165 000
- Software Engineer 2$134 177
- MTS 2, Software Engineer$201 973
- Senior Software Engineer$176 740
- Staff Software Engineer$210 000
- Manager, Software Development 2$211 884
- Data Scientist 1$144 324
- Data Scientist 2$167 586
- Sr. Machine Learning Engineer$183 298
- Sr. Product Manager 1 - Technical$166 650
- Sr. Product Manager$186 056
- Manager, Software Engineering$224 600
- Lead Product Manager$214 873
- Product Manager 3 - Technical$155 000
- Sr. Data Scientist$170 000
- Senior Data Scientist$178 440
- Sr. Product Manager 2 - Technical$196 936
- Senior Product Manager$190 000
- Manager, Software Development 3$225 977
- Sr. MTS, Software Engineer$218 106
- MTS 1, Data Engineer$157 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).