Domov › Zamestnávatelia › The Penta Building Group, LLC
The Penta Building Group, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
The Penta Building Group, LLC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 14. Medián ponúkanej mzdy: $130 000.
Sponzoruje The Penta Building Group, LLC víza H-1B?
The Penta Building Group, LLC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Project Manager | 6 | $153 816 |
| Project Coordinator | 5 | $87 194 |
| Project Manager | 1 | $120 000 |
| Project Engineer | 1 | $90 000 |
| Project Executive | 1 | $195 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $91 229 |
| FY2024 | 2 | $114 540 |
| FY2025 | 2 | $153 816 |
| FY2026 | 5 | $157 955 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)7 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)50 %
- Úroveň III (skúsený)7 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)36 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Construction Managers6
- Architectural and Engineering Managers3
- Civil Engineers3
- Project Management Specialists2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Project Manager | $157 955 E-3 · Úroveň IV | Las Vegas, NV | 11. 6. 2026 | 23. 6. 2026 | Certifikované |
| Project Coordinator | $86 100 Úroveň II | Phoenix, AZ | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $161 507 Úroveň IV | Rohnert Park, CA | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Project Coordinator | $86 100 Úroveň II | Phoenix, AZ | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Project Executive | $195 000–$200 000 Úroveň III | Pasadena, CA | 16. 3. 2026 | 16. 8. 2026 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $153 816 E-3 · Úroveň IV | Las Vegas, NV | 12. 6. 2025 | 12. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $153 816 E-3 · Úroveň IV | Las Vegas, NV | 18. 2. 2025 | 18. 2. 2025 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $140 000 E-3 · Úroveň IV | Las Vegas, NV | 4. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikované |
| Project Coordinator | $89 080 Úroveň II | Las Vegas, NV | 29. 2. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $150 000–$170 000 Úroveň II | Pasadena, CA | 4. 8. 2023 | 16. 8. 2023 | Certifikované |
| Project Coordinator | $91 229–$110 000 Úroveň II | Pasadena, CA | 18. 7. 2023 | 27. 7. 2023 | Certifikované |
| Project Engineer | $90 000–$110 000 Úroveň II | Pasadena, CA | 30. 6. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikované |
| Project Manager | $120 000–$130 000 Úroveň I | Pasadena, CA | 30. 6. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikované |
| Project Coordinator | $87 194–$100 000 Úroveň II | Phoenix, AZ | 3. 3. 2023 | 15. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).