Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › People Tech Group, Inc › IT Consultant (Software Engineer)

IT Consultant (Software Engineer) v People Tech Group, Inc: Mzdy H-1B

75 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu IT Consultant (Software Engineer) v People Tech Group, Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $91 021; stredná polovica $79 373–$101 608.

Žiadosti (LCA)75
Medián ponúkaného platu$91 021
Stredná časť platov$79 373–$101 608
10.–90. percentil$74 651–$110 635

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202449$91 021
FY202518$79 373
FY20263$84 053

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$84 053–$84 054
Úroveň I
Warren, MI2. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
$84 053–$84 054
Úroveň I
Warren, MI21. 5. 202621. 5. 2026Certifikované
$84 053–$84 054
Úroveň I
Warren, MI20. 5. 202620. 5. 2026Certifikované, následne stiahnuté
$110 635–$110 636
Úroveň I
Redmond, WA11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$110 635–$110 636
Úroveň I
Redmond, WA11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$110 635–$110 636
Úroveň I
Redmond, WA11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$110 635–$110 636
Úroveň I
Redmond, WA11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$793 734
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$79 373–$79 374
Úroveň I
Warren, MI11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$110 635–$110 636
Úroveň I
Redmond, WA11. 6. 202511. 6. 2025Certifikované
$137 259–$137 260
Úroveň II
Redmond, WA9. 8. 20249. 8. 2024Certifikované
$97 032–$97 033
Úroveň II
Warren, MI16. 7. 202422. 12. 2024Certifikované
$97 032–$97 033
Úroveň II
Warren, MI9. 7. 202422. 12. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
—
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Zamietnuté
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA7. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 608–$101 609
Úroveň I
Redmond, WA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$128 502–$128 503
Úroveň II
Redmond, WA30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$128 502–$128 503
Úroveň II
Redmond, WA30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
—
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Zamietnuté
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
—
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Zamietnuté
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI30. 5. 202430. 5. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Washington Township, MI21. 3. 20241. 4. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI20. 3. 20241. 4. 2024Certifikované
$128 502–$128 503
Úroveň II
Redmond, WA13. 3. 202413. 3. 2024Stiahnuté
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI26. 2. 202426. 2. 2024Certifikované
$1 940 926–$1 940 952
Úroveň I
Warren, MI23. 2. 202423. 2. 2024Zamietnuté
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI23. 2. 202423. 2. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI23. 2. 202423. 2. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Warren, MI23. 2. 202423. 2. 2024Certifikované
$74 651–$74 652
Úroveň I
Warren, MI13. 2. 202413. 2. 2024Certifikované
$91 021–$91 022
Úroveň II
Washington Township, MI9. 2. 20249. 2. 2024Certifikované

IT Consultant (Software Engineer) u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v People Tech Group, Inc

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).