Domov › Zamestnávatelia › Phoenix Retail LLC
Phoenix Retail LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Phoenix Retail LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $125 153.
Sponzoruje Phoenix Retail LLC víza H-1B?
Phoenix Retail LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 2. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Technical Consultant | 5 | $144 200 |
| Senior Software Developer | 2 | $119 650 |
| Senior Software Developer eComm | 2 | $126 884 |
| Solutions Architect | 1 | $155 598 |
| Technical Systems Administrator | 1 | $125 153 |
| eComm Engineer | 1 | $111 895 |
| Lead Data Scientist | 1 | $121 139 |
| Sr. Software Developer | 1 | $131 969 |
| Associate Software Developer | 1 | $93 784 |
| Software QA Analyst | 1 | $71 400 |
| Senior Software Developer P&A | 1 | $121 800 |
| Manager eCommerce Applications Development | 1 | $146 503 |
| Senior Manager Technology Applications | 1 | $165 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 11 | $125 153 |
| FY2025 | 8 | $126 884 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers10
- Computer and Information Systems Managers5
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Data Scientists1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Technical Consultant | $148 526 | Columbus, OH | 2. 6. 2025 | 18. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $122 016 | Columbus, OH | 30. 9. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Developer P&A | $121 800 | Columbus, OH | 30. 9. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| Manager eCommerce Applications Development | $146 503 | Columbus, OH | 25. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Manager Technology Applications | $165 000 | Columbus, OH | 25. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Developer eComm | $123 080 | Columbus, OH | 24. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $117 283 | Columbus, OH | 24. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Developer eComm | $130 688 | Columbus, OH | 24. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikované |
| Solutions Architect | $155 598 Úroveň IV | Prosper, TX | 12. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikované |
| Technical Consultant | $108 326 Úroveň IV | McMinnville, TN | 10. 9. 2024 | 18. 9. 2024 | Certifikované |
| Technical Systems Administrator | $125 153 Úroveň IV | Cumming, GA | 6. 9. 2024 | 18. 9. 2024 | Certifikované |
| Technical Consultant | $128 994 | Columbus, OH | 29. 8. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikované |
| eComm Engineer | $111 895 Úroveň II | Leander, TX | 22. 8. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikované |
| Technical Consultant | $157 178 | Columbus, OH | 21. 8. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikované |
| Lead Data Scientist | $121 139 Úroveň IV | Columbus, OH | 19. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Developer | $131 969 | Davidson, NC | 1. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Associate Software Developer | $93 784 | Cumming, GA | 1. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Technical Consultant | $144 200 | Columbus, OH | 1. 8. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikované |
| Software QA Analyst | $71 400 Úroveň I | Columbus, OH | 29. 7. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).