Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Picarro, Inc.

Picarro, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Picarro, Inc. podal 33 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 33. Medián ponúkanej mzdy: $148 000.

Žiadosti (LCA)33
Certifikované33
Adresa zamestnávateľaSanta Clara, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$148 000
Stredná časť platov$134 500–$167 149
10.–90. percentil$121 045–$180 039

Sponzoruje Picarro, Inc. víza H-1B?

Picarro, Inc. podal 33 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 21. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Picarro, Inc.: 7 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Sr. Software Engineer4$167 149
Sr. QA Automation Engineer3$145 000
DevOps Engineer3$150 000
Staff Software Engineer2$185 000
Manufacturing Process Engineer2$131 338
Software Engineering Team Lead2$163 738
UI Software Engineer2$142 000
DEVOPS / Site Reliability Engineer1$135 000
Senior Technical Accountant and Assistant Controller1$155 000
QA Automation Engineer1$125 000
Field Application Scientist1$105 000
Optical Manufacturing Engineer1$105 000
DevSec Engineer1$135 000
Data Scientist-Spectroscopy1$145 000
QA Engineer1$120 806
Applications Engineer1$152 000
Staff Software Engineer, Spectroscopy1$148 000
Research Scientist (Experimental Analysis)1$115 000
Systems Development Engineer (Integration)1$122 000
Sr. Product Application Scientist1$180 754
Staff Engineer, Cloud Data Platform1$183 000
Sr. Site Reliability Engineer1$169 950

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202318$147 500
FY20244$139 216
FY20256$136 088
FY20265$177 178

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Sr. Site Reliability Engineer$169 950Santa Clara, CA21. 4. 202621. 4. 2026Certifikované
Sr. Software Engineer$177 178Santa Clara, CA21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Staff Engineer, Cloud Data Platform$183 000Santa Clara, CA23. 12. 202520. 5. 2026Certifikované
Sr. QA Automation Engineer$152 250Santa Clara, CA10. 12. 202520. 2. 2026Certifikované
Sr. Product Application Scientist$180 754Santa Clara, CA14. 11. 202524. 11. 2025Certifikované
Software Engineering Team Lead$167 475Seattle, WA16. 9. 202510. 10. 2025Certifikované
Manufacturing Process Engineer$137 675Santa Clara, CA26. 8. 202520. 12. 2025Certifikované
Systems Development Engineer (Integration)$122 000–$137 000
Úroveň II
Santa Clara, CA31. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
DevOps Engineer$134 500–$149 000Santa Clara, CA3. 6. 202521. 6. 2025Certifikované
Staff Software Engineer, Spectroscopy$148 000–$163 000
Úroveň II
Spring Valley, CA3. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Research Scientist (Experimental Analysis)$115 000–$130 000
Úroveň II
Santa Clara, CA3. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Sr. QA Automation Engineer$133 432–$150 000
Úroveň II
Santa Clara, CA19. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
Applications Engineer$152 000–$167 000
Úroveň II
Santa Clara, CA30. 7. 20241. 8. 2024Certifikované
QA Engineer$120 806–$135 000Santa Clara, CA10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Scientist-Spectroscopy$145 000–$160 000
Úroveň II
Irvine, CA11. 3. 20249. 9. 2024Certifikované
DevOps Engineer$150 000–$165 000
Úroveň II
Santa Clara, CA15. 6. 202322. 6. 2023Certifikované
Sr. Software Engineer$167 149–$183 000
Úroveň III
Santa Clara, CA8. 5. 202320. 5. 2023Certifikované
QA Automation Engineer$125 000–$140 000
Úroveň II
Santa Clara, CA5. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Field Application Scientist$105 000–$120 000
Úroveň II
Santa Clara, CA5. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Sr. Software Engineer$167 149–$183 000
Úroveň III
Santa Clara, CA24. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
DevOps Engineer$160 000–$175 000
Úroveň II
Santa Clara, CA20. 4. 202330. 4. 2023Certifikované
Software Engineering Team Lead$160 000–$175 000
Úroveň III
Seattle, WA19. 4. 202330. 4. 2023Certifikované
Optical Manufacturing Engineer$105 000–$120 000
Úroveň II
Santa Clara, CA14. 4. 202330. 4. 2023Certifikované
UI Software Engineer$142 000–$157 000
Úroveň II
Santa Clara, CA13. 4. 202314. 4. 2023Certifikované
DevSec Engineer$135 000–$150 000
Úroveň II
Santa Clara, CA13. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
UI Software Engineer$142 000–$157 000
Úroveň II
Santa Clara, CA5. 4. 202314. 4. 2023Certifikované, následne stiahnuté
Senior Technical Accountant and Assistant Controller$155 000–$170 000
Úroveň IV
Santa Clara, CA22. 2. 20238. 7. 2023Certifikované, následne stiahnuté
Manufacturing Process Engineer$125 000–$140 000
Úroveň II
Santa Clara, CA22. 2. 20232. 3. 2023Certifikované
Sr. QA Automation Engineer$145 000–$160 000
Úroveň III
Santa Clara, CA31. 1. 202320. 2. 2023Certifikované
DEVOPS / Site Reliability Engineer$135 000
Úroveň II
Santa Clara, CA1. 11. 202228. 11. 2022Certifikované
Staff Software Engineer$185 000
Úroveň III
Tracy, CA19. 10. 202224. 10. 2022Certifikované
Staff Software Engineer$185 000
Úroveň II
Tracy, CA12. 10. 202224. 10. 2022Certifikované
Sr. Software Engineer$165 000
Úroveň III
Riverside, CA28. 9. 202210. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).