Domov › Zamestnávatelia › Plume Design, Inc.
Plume Design, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Plume Design, Inc. podal 53 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 53. Medián ponúkanej mzdy: $163 571.
Sponzoruje Plume Design, Inc. víza H-1B?
Plume Design, Inc. podal 53 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Plume Design, Inc.: 7 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior QA Engineer | 6 | $164 154 |
| Senior Data Scientist | 3 | $159 000 |
| Senior Site Reliability Engineer | 3 | $180 000 |
| Senior Data Engineer | 2 | $160 500 |
| Staff Software Engineer | 2 | $182 500 |
| Staff Systems Engineer | 2 | $163 063 |
| Senior Network Systems Engineer | 2 | $117 021 |
| Sr. Software Engineer | 2 | $187 741 |
| Software Engineer | 1 | $150 500 |
| Tier 3 Technical Support Engineer | 1 | $134 534 |
| Creative Director, Marketing/Brand Creative | 1 | $230 000 |
| Lifecycle Marketing Manager | 1 | $94 500 |
| Senior Manager of Product - Cyber Security | 1 | $175 000 |
| Sr. Data QA Engineer | 1 | $160 000 |
| Senior DevOps Engineer | 1 | $150 500 |
| Lifecycle Marketing Lead | 1 | $130 000 |
| Data Scientist - Marketing Analytics | 1 | $163 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $192 941 |
| Senior Software Development Engineer in Test (CP) | 1 | $101 000 |
| Senior Data Science Engineer & Captain | 1 | $182 000 |
| Technical Account Manager | 1 | $153 500 |
| Principal Corporate Counsel | 1 | $211 500 |
| Staff Security Engineer | 1 | $187 262 |
| Sr. Software QA Engineer | 1 | $170 000 |
| Senior Project Manager | 1 | $163 571 |
| Staff Customer Solutions Engineer | 1 | $150 000 |
| Senior HRIS Analyst | 1 | $137 500 |
| Staff Systems Performance Engineer | 1 | $180 003 |
| Director, Software Engineering | 1 | $253 698 |
| Web Developer | 1 | $111 188 |
| Senior Systems Engineer | 1 | $162 001 |
| Systems Analyst Lead | 1 | $120 000 |
| Analytics Manager | 1 | $139 901 |
| Staff Data Engineer | 1 | $180 128 |
| Senior Product Designer | 1 | $148 845 |
| Manager, Technical Support Engineering | 1 | $165 000 |
| Senior Systems Development Engineer | 1 | $170 000 |
| Senior Software QA Engineer (WiFi) | 1 | $160 000 |
| NOC Analyst | 1 | $72 654 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 16 | $166 500 |
| FY2024 | 19 | $162 001 |
| FY2025 | 15 | $164 154 |
| FY2026 | 3 | $160 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)7 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)51 %
- Úroveň III (skúsený)27 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)16 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Palo Alto, CA41
- Denver, CO3
- Mesa, AZ1
- Roanoke, TX1
- New York, NY1
- Gilbert, AZ1
- Liberty Hill, TX1
- Chicago, IL1
- Austin, TX1
- Centennial, CO1
- Tampa, FL1
Povolania
- Software Developers19
- Software Quality Assurance Analysts and Testers8
- Statisticians5
- Business Intelligence Analysts4
- Computer and Information Systems Managers3
- Market Research Analysts and Marketing Specialists2
- Data Scientists2
- Computer Network Architects1
- Art Directors1
- Lawyers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| NOC Analyst | $72 654–$86 000 Úroveň I | Tampa, FL | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software QA Engineer (WiFi) | $160 000 | Palo Alto, CA | 20. 4. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikované |
| Senior Systems Development Engineer | $170 000–$193 000 | Palo Alto, CA | 17. 11. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $190 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 4. 9. 2025 | 13. 2. 2026 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $187 741–$224 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $187 741–$224 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 7. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikované |
| Analytics Manager | $139 901–$169 000 Úroveň II | Chicago, IL | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Staff Systems Engineer | $153 576 Úroveň III | Austin, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Network Systems Engineer | $117 021–$134 000 Úroveň II | Centennial, CO | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Staff Data Engineer | $180 128–$209 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 4. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Network Systems Engineer | $117 021–$134 000 Úroveň II | Denver, CO | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Product Designer | $148 845–$191 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Manager, Technical Support Engineering | $165 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 7. 4. 2025 | 23. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior QA Engineer | $164 154–$195 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 13. 1. 2025 | 18. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior QA Engineer | $164 154–$195 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 20. 12. 2024 | 27. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior QA Engineer | $195 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 20. 12. 2024 | 11. 5. 2025 | Certifikované |
| Senior QA Engineer | $164 154–$195 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 25. 11. 2024 | 11. 5. 2025 | Certifikované |
| Director, Software Engineering | $253 698–$367 500 | Palo Alto, CA | 29. 7. 2024 | 17. 1. 2025 | Certifikované |
| Web Developer | $111 188–$198 500 | Palo Alto, CA | 29. 7. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Systems Engineer | $162 001–$186 500 | Palo Alto, CA | 29. 7. 2024 | 13. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $167 107–$215 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 29. 7. 2024 | 24. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Site Reliability Engineer | $170 000 Úroveň IV | Denver, CO | 17. 5. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikované |
| Senior QA Engineer | $143 100 | Palo Alto, CA | 14. 5. 2024 | 19. 9. 2024 | Certifikované |
| Staff Systems Engineer | $172 550–$227 848 | Palo Alto, CA | 13. 5. 2024 | 28. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Project Manager | $163 571–$189 000 | Palo Alto, CA | 8. 5. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikované |
| Staff Customer Solutions Engineer | $150 000 Úroveň II | Gilbert, AZ | 2. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikované |
| Senior HRIS Analyst | $137 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 30. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $144 000 Úroveň I | Palo Alto, CA | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Staff Systems Performance Engineer | $180 003–$230 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 4. 4. 2024 | 25. 8. 2024 | Certifikované |
| Principal Corporate Counsel | $211 500–$286 500 Úroveň II | New York, NY | 18. 3. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Engineer | $151 000–$222 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 5. 3. 2024 | 21. 7. 2024 | Certifikované |
| Staff Security Engineer | $187 262–$231 500 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 28. 2. 2024 | 7. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Development Engineer in Test (CP) | $101 000–$138 000 Úroveň II | Denver, CO | 11. 8. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Data Science Engineer & Captain | $182 000–$246 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 14. 7. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $192 941–$243 941 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 3. 5. 2023 | 26. 9. 2023 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $175 000–$237 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 19. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Data Scientist | $159 000–$215 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 20. 3. 2023 | 24. 8. 2023 | Certifikované |
| Lifecycle Marketing Manager | $94 500–$150 000 Úroveň III | Mesa, AZ | 17. 3. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior DevOps Engineer | $150 500–$203 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 22. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Site Reliability Engineer | $180 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 16. 2. 2023 | 22. 2. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Site Reliability Engineer | $180 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 6. 2. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $150 500–$203 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 7. 10. 2022 | 13. 2. 2023 | Certifikované |
| Technical Account Manager | $153 500–$193 500 Úroveň IV | Roanoke, TX | 7. 9. 2022 | 12. 9. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Systems Analyst Lead | $120 000–$140 000 Úroveň II | Liberty Hill, TX | 10. 8. 2022 | 15. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Creative Director, Marketing/Brand Creative | $230 000–$311 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 8. 7. 2022 | 17. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Manager of Product - Cyber Security | $175 000–$200 000 Úroveň I | Palo Alto, CA | 21. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior QA Engineer | $149 000–$202 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 14. 6. 2022 | 20. 7. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Tier 3 Technical Support Engineer | $134 534–$150 500 Úroveň II | Palo Alto, CA | 2. 6. 2022 | 3. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Scientist - Marketing Analytics | $163 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 1. 10. 2021 | 27. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Sr. Software QA Engineer | $170 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 3. 9. 2021 | 20. 9. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Sr. Data QA Engineer | $160 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 3. 9. 2021 | 20. 9. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Lifecycle Marketing Lead | $130 000 Úroveň III | Palo Alto, CA | 6. 4. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Data Engineer | $170 000 Úroveň II | Palo Alto, CA | 5. 11. 2020 | 30. 11. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).