Domov › Zamestnávatelia › PNK Connections, LLC
PNK Connections, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
PNK Connections, LLC podal 42 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 38. Medián ponúkanej mzdy: $98 768.
Sponzoruje PNK Connections, LLC víza H-1B?
PNK Connections, LLC podal 42 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 12. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v PNK Connections, LLC: 6 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior .NET Developer | 10 | $120 640 |
| Computer Programmer | 4 | $99 882 |
| Operational Analyst | 3 | $53 747 |
| Software Developer | 2 | $77 705 |
| Business Analyst | 2 | $79 435 |
| Operation Analyst | 2 | $71 448 |
| Financial Quantitative Analyst | 2 | $113 693 |
| Logistic Analyst | 2 | $103 584 |
| Computer System Analyst | 2 | $95 326 |
| DevOps Engineer | 1 | $85 738 |
| Senior Data Center Engineer | 1 | $114 400 |
| Java Developer | 1 | $108 160 |
| .Net Developer | 1 | $64 896 |
| Systems Administrator | 1 | $80 829 |
| Data Analyst | 1 | $58 677 |
| Mobile Developer | 1 | $91 645 |
| Account Coordinator | 1 | $87 942 |
| Full Stack Developer II | 1 | $105 398 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $133 536 |
| Software Engineer | 1 | $91 291 |
| Market Research Analyst | 1 | — |
| Data Scientist | 1 | $102 211 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $120 640 |
| FY2024 | 10 | $108 160 |
| FY2025 | 10 | $71 448 |
| FY2026 | 16 | $103 584 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)38 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)38 %
- Úroveň III (skúsený)10 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)14 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Charlotte, NC13
- Boston, MA10
- Corpus Christi, TX4
- The Woodlands, TX3
- Anchorage, AK2
- Apple Valley, MN2
- Rockville, MD1
- Willis, TX1
- East Lansing, MI1
- Seminole, FL1
- Kent, WA1
- Spring, TX1
- Fairfax, VA1
- Richardson, TX1
Povolania
- Software Developers20
- Operations Research Analysts7
- Computer Programmers4
- Data Scientists3
- Financial Quantitative Analysts2
- Logisticians2
- Computer Systems Analysts2
- Network and Computer Systems Administrators1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Programmer | $111 446 Úroveň IV | Charlotte, NC | 12. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Logistic Analyst | $103 584 Úroveň IV | Charlotte, NC | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer System Analyst | $95 326 Úroveň II | Apple Valley, MN | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer Programmer | $88 317 Úroveň II | The Woodlands, TX | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $102 211 Úroveň II | Corpus Christi, TX | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Logistic Analyst | $103 584 Úroveň IV | Charlotte, NC | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer Programmer | $88 317 Úroveň II | The Woodlands, TX | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer System Analyst | $95 326 Úroveň II | Apple Valley, MN | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Financial Quantitative Analyst | $113 693 Úroveň III | Charlotte, NC | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Financial Quantitative Analyst | $113 693 Úroveň IV | Charlotte, NC | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Stiahnuté |
| Computer Programmer | $111 446 Úroveň IV | Charlotte, NC | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Market Research Analyst | $83 054 čiatočný úväzok · Úroveň IV | The Woodlands, TX | 16. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $154 606 Úroveň III | Boston, MA | 16. 4. 2026 | 29. 5. 2026 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $154 606 Úroveň III | Boston, MA | 10. 4. 2026 | 29. 5. 2026 | Stiahnuté |
| Sr. Software Engineer | $133 536 Úroveň III | Charlotte, NC | 10. 2. 2026 | 17. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $91 291 Úroveň I | Charlotte, NC | 10. 2. 2026 | 17. 2. 2026 | Certifikované |
| Operational Analyst | $50 294 Úroveň I | Corpus Christi, TX | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Operational Analyst | $50 294 Úroveň I | Corpus Christi, TX | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Stiahnuté |
| Data Analyst | $58 677 Úroveň I | Spring, TX | 8. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Operation Analyst | $71 448 Úroveň I | Anchorage, AK | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Mobile Developer | $91 645–$91 666 Úroveň I | Charlotte, NC | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Operational Analyst | $57 200 Úroveň I | Corpus Christi, TX | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Account Coordinator | $87 942 Úroveň I | Fairfax, VA | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Operation Analyst | $71 448 Úroveň I | Anchorage, AK | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Full Stack Developer II | $105 398 Úroveň I | Richardson, TX | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Systems Administrator | $80 829 Úroveň I | Kent, WA | 25. 11. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $61 214–$61 235 čiatočný úväzok · Úroveň I | Willis, TX | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| .Net Developer | $64 896 Úroveň I | East Lansing, MI | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $69 410 Úroveň I | Seminole, FL | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Business Analyst | $79 435 Úroveň II | Charlotte, NC | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 18. 1. 2024 | 18. 1. 2024 | Certifikované |
| Senior Data Center Engineer | $114 400–$114 421 Úroveň II | Rockville, MD | 5. 1. 2024 | 5. 1. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $108 160–$108 181 Úroveň II | Charlotte, NC | 3. 1. 2024 | 3. 1. 2024 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 16. 11. 2023 | 16. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $86 000 Úroveň I | Charlotte, NC | 10. 10. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 28. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 6. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $85 738 Úroveň I | Charlotte, NC | 24. 8. 2023 | 24. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 20. 7. 2023 | 20. 7. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 17. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $120 640–$120 661 Úroveň II | Boston, MA | 17. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).