Domov › Zamestnávatelia › Pocket Gems, Inc.
Pocket Gems, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Pocket Gems, Inc. podal 25 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 22. Medián ponúkanej mzdy: $148 645.
Sponzoruje Pocket Gems, Inc. víza H-1B?
Pocket Gems, Inc. podal 25 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Pocket Gems, Inc.: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Engineer 2 | 5 | $160 194 |
| Associate Data Scientist | 3 | $127 708 |
| Engineer 1 | 2 | $132 975 |
| Engineer II | 2 | $167 526 |
| Principal Engineer | 2 | $230 000 |
| VP, Engineering | 2 | $324 134 |
| Product Manager 1 | 1 | $150 000 |
| Engineering Manager II | 1 | $238 983 |
| Project Manager 1 | 1 | — |
| Accounting Manager I | 1 | $118 000 |
| Performance Marketing Manager | 1 | $138 325 |
| Data Analyst | 1 | $110 000 |
| Software Engineer II | 1 | $147 290 |
| Senior Full Stack Engineer | 1 | $183 799 |
| Data Scientist | 1 | $146 078 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $150 000 |
| FY2024 | 12 | $146 656 |
| FY2025 | 2 | $324 134 |
| FY2026 | 1 | $170 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)38 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)29 %
- Úroveň III (skúsený)12 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)21 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers10
- Data Scientists3
- Statisticians2
- Software Developers, Applications2
- Software Developers, Systems Software2
- Computer and Information Systems Managers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Web and Digital Interface Designers1
- Accountants and Auditors1
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineer II | $170 000–$195 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 4. 2. 2026 | 6. 8. 2026 | Certifikované |
| VP, Engineering | $300 000–$360 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 4. 2. 2025 | 20. 6. 2025 | Certifikované |
| VP, Engineering | $348 269 Úroveň IV | San Francisco, CA | 29. 1. 2025 | 20. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Scientist | $146 078–$165 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 25. 7. 2024 | 6. 12. 2024 | Certifikované |
| Accounting Manager I | $118 000–$138 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 4. 5. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikované |
| Principal Engineer | $230 000–$300 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 25. 4. 2024 | 7. 9. 2024 | Certifikované |
| Principal Engineer | $288 192 Úroveň IV | San Francisco, CA | 19. 4. 2024 | 7. 9. 2024 | Stiahnuté |
| Project Manager 1 | $150 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 18. 1. 2024 | 30. 1. 2024 | Stiahnuté |
| Engineer 2 | $169 653 Úroveň I | San Francisco, CA | 26. 9. 2023 | 12. 3. 2024 | Certifikované |
| Engineering Manager II | $238 983 | San Francisco, CA | 21. 9. 2023 | 19. 1. 2024 | Certifikované |
| Engineer 2 | $160 194 Úroveň I | San Francisco, CA | 16. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Associate Data Scientist | $129 595 Úroveň I | San Francisco, CA | 1. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Associate Data Scientist | $125 820 Úroveň I | San Francisco, CA | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Engineer II | $165 053 Úroveň I | San Francisco, CA | 3. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Engineer 2 | $172 549 Úroveň I | San Francisco, CA | 3. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Associate Data Scientist | $125 820 Úroveň I | San Francisco, CA | 3. 4. 2023 | 2. 10. 2023 | Stiahnuté |
| Product Manager 1 | $150 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 29. 3. 2023 | 28. 9. 2023 | Certifikované |
| Engineer 1 | $130 950 Úroveň I | Seattle, WA | 30. 11. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikované |
| Engineer 1 | $135 000 Úroveň I | Seattle, WA | 28. 10. 2022 | 8. 11. 2022 | Certifikované |
| Software Engineer II | $147 290 Úroveň III | San Francisco, CA | 6. 4. 2022 | 19. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Performance Marketing Manager | $138 325 Úroveň IV | San Francisco, CA | 15. 2. 2022 | 12. 8. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Full Stack Engineer | $183 799 Úroveň III | San Francisco, CA | 30. 3. 2021 | 22. 7. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Engineer 2 | $147 235 Úroveň II | San Francisco, CA | 26. 3. 2021 | 11. 9. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Engineer 2 | $135 700 Úroveň II | San Francisco, CA | 26. 3. 2021 | 11. 9. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Analyst | $110 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 13. 4. 2020 | 1. 10. 2020 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).