Domov › Zamestnávatelia › Portal Consulting, Inc.
Portal Consulting, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Portal Consulting, Inc. podal 17 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 16. Medián ponúkanej mzdy: $84 677.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Portal Consulting, Inc. víza H-1B?
Portal Consulting, Inc. podal 17 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 2. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Computer Systems Engineer/Architect | 6 | $85 561 |
| Software Developer | 3 | $90 522 |
| Salesforce Senior Consultant / SME | 3 | $97 565 |
| Sr. QA Automation Engineer | 1 | $83 845 |
| Complaint Specialist | 1 | $74 173 |
| Project Management Specialist | 1 | $80 808 |
| Computer System Engineer/Architect | 1 | $75 670 |
| Computer System Engineer | 1 | $70 075 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $84 677 |
| FY2024 | 5 | $80 372 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Smyrna, GA4
- Houston, TX4
- Riverview, FL2
- Omaha, NE1
- Atlanta, GA1
- Albany, NY1
- Dallas, TX1
- Northlake, TX1
- Alpharetta, GA1
- Irving, TX1
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects11
- Software Developers3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Regulatory Affairs Specialists1
- Project Management Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Salesforce Senior Consultant / SME | $75 130 Úroveň II | Smyrna, GA | 6. 2. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikované |
| Salesforce Senior Consultant / SME | $120 000 Úroveň II | Smyrna, GA | 30. 1. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Salesforce Senior Consultant / SME | $120 000 Úroveň III | Smyrna, GA | 25. 1. 2024 | 26. 7. 2024 | Stiahnuté |
| Computer Systems Engineer/Architect | $85 613 Úroveň III | Riverview, FL | 4. 1. 2024 | 3. 2. 2024 | Certifikované |
| Computer System Engineer | $70 075 Úroveň II | Irving, TX | 2. 10. 2023 | 12. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer System Engineer/Architect | $75 670 Úroveň II | Albany, NY | 18. 8. 2023 | 27. 8. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer/Architect | $86 000 Úroveň II | Dallas, TX | 4. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer/Architect | $86 400 Úroveň II | Northlake, TX | 20. 7. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer/Architect | $85 509 Úroveň II | Alpharetta, GA | 5. 7. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer/Architect | $69 000 Úroveň II | Houston, TX | 20. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Project Management Specialist | $80 808 Úroveň II | Houston, TX | 20. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Engineer/Architect | $69 000 Úroveň II | Houston, TX | 20. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Complaint Specialist | $74 173 Úroveň II | Smyrna, GA | 6. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $85 613 Úroveň II | Riverview, FL | 13. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $90 522 Úroveň II | Houston, TX | 11. 1. 2023 | 11. 1. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | Omaha, NE | 27. 10. 2022 | 27. 10. 2022 | Certifikované |
| Sr. QA Automation Engineer | $83 845 Úroveň II | Atlanta, GA | 25. 10. 2022 | 25. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).