Domov › Zamestnávatelia › PrismHR, Inc.
PrismHR, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
PrismHR, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $136 574.
Sponzoruje PrismHR, Inc. víza H-1B?
PrismHR, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 16. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $116 204 |
| Quality Assurance Team Lead | 2 | $144 860 |
| Staff Software Engineer | 1 | $209 000 |
| Product Designer | 1 | $112 500 |
| Senior Software Engineer | 1 | $178 800 |
| Engineering Manager | 1 | $237 269 |
| Product Management Analyst | 1 | $104 645 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $159 500 |
| FY2024 | 3 | $122 408 |
| FY2025 | 2 | $186 922 |
| FY2026 | 2 | $128 896 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (skúsený)11 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)44 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Special Effects Artists and Animators1
- Computer and Information Systems Managers1
- Management Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Assurance Team Lead | $153 147 Úroveň IV | Chandler, AZ | 16. 6. 2026 | 19. 6. 2026 | Certifikované |
| Product Management Analyst | $104 645 Úroveň I | Deerfield, IL | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Quality Assurance Team Lead | $136 574 Úroveň III | Chandler, AZ | 11. 8. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikované |
| Engineering Manager | $237 269 Úroveň IV | Chandler, AZ | 1. 8. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikované |
| Product Designer | $112 500 Úroveň II | Jersey City, NJ | 6. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $178 800–$188 801 Úroveň IV | Brookhaven, GA | 2. 8. 2024 | 27. 12. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $122 408 Úroveň II | San Antonio, TX | 11. 1. 2024 | 11. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $110 000 Úroveň II | Houston, TX | 20. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Staff Software Engineer | $209 000 Úroveň IV | Brooklyn, NY | 18. 5. 2023 | 13. 9. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).