Domov › Zamestnávatelia › Project Applecart LLC
Project Applecart LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Project Applecart LLC podal 15 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkanej mzdy: $147 191.
Sponzoruje Project Applecart LLC víza H-1B?
Project Applecart LLC podal 15 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 1. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 4 | $151 819 |
| Software Engineer | 2 | $151 819 |
| Reporting and Insights Lead | 2 | $71 968 |
| Staff Engineer - Cloud & Infrastructure | 1 | $179 982 |
| Data Analyst | 1 | $82 763 |
| Machine Learning Engineer (Data Science) | 1 | $111 966 |
| Senior Machine Learning Engineer (Data Science) | 1 | — |
| Senior Data Analyst | 1 | $82 763 |
| Client Services Communications Associate | 1 | $52 562 |
| Director of Engineering, Cloud Infrastructure | 1 | $189 592 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $151 819 |
| FY2025 | 9 | $147 191 |
| FY2026 | 4 | $97 052 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)27 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)20 %
- Úroveň III (skúsený)33 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)20 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers8
- Data Scientists4
- Market Research Analysts and Marketing Specialists2
- Public Relations Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Reporting and Insights Lead | $61 797–$95 000 Úroveň I | New York, NY | 1. 4. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Reporting and Insights Lead | $82 139–$95 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikované |
| Director of Engineering, Cloud Infrastructure | $189 592–$253 000 E-3 · Úroveň IV | New York, NY | 4. 3. 2026 | 31. 3. 2026 | Certifikované |
| Machine Learning Engineer (Data Science) | $111 966–$170 000 Úroveň II | New York, NY | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Analyst | $82 763–$105 000 Úroveň I | New York, NY | 29. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Client Services Communications Associate | $52 562–$70 000 Úroveň I | New York, NY | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Machine Learning Engineer (Data Science) | — Úroveň II | New York, NY | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Data Analyst | $82 763–$105 000 Úroveň I | New York, NY | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $151 819–$170 000 Úroveň III | New York, NY | 18. 3. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $151 819–$170 000 Úroveň III | New York, NY | 11. 3. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $179 982–$190 000 Úroveň IV | New York, NY | 12. 2. 2025 | 9. 8. 2025 | Certifikované |
| Staff Engineer - Cloud & Infrastructure | $179 982–$230 000 E-3 · Úroveň IV | New York, NY | 10. 10. 2024 | 19. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $151 819–$165 000 Úroveň III | New York, NY | 10. 7. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $151 819–$165 000 Úroveň III | New York, NY | 9. 7. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $142 563–$180 000 Úroveň III | New York, NY | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).