Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Punchh Inc.

Punchh Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Punchh Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $128 197.

Žiadosti (LCA)6
Certifikované6
Adresa zamestnávateľaSan Mateo, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$128 197
Stredná časť platov$107 812–$135 528
10.–90. percentil$102 000–$139 860

Sponzoruje Punchh Inc. víza H-1B?

Punchh Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 3. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
QA Engineer2$102 000
Chief of Staff1$125 250
Solutions Architect1$131 144
Machine Learning Engineer1$142 731
Manager, Technical Accounts1$136 989

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20232$128 197
FY20243$102 000
FY20251$136 989

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Manager, Technical Accounts$136 989
Úroveň IV
Austin, TX4. 3. 20251. 6. 2025Certifikované
Machine Learning Engineer$142 731
Úroveň I
San Jose, CA5. 7. 202420. 7. 2024Certifikované
QA Engineer$102 000
Úroveň III
Austin, TX6. 6. 20241. 11. 2024Certifikované
QA Engineer$102 000
Úroveň III
Austin, TX20. 5. 20241. 11. 2024Certifikované
Solutions Architect$131 144
Úroveň II
San Mateo, CA24. 7. 20231. 10. 2023Certifikované
Chief of Staff$125 250
Úroveň I
Austin, TX2. 2. 20236. 2. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).