Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Renuity Operations, LLC

Renuity Operations, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Renuity Operations, LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $148 534.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaCharlotte, NC
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$148 534
Stredná časť platov$134 906–$155 392
10.–90. percentil$121 417–$156 693

Sponzoruje Renuity Operations, LLC víza H-1B?

Renuity Operations, LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Principal Product Owner1$142 400
Sr. Lead, Product Owner1$157 560
Sr. Software Engineer1$154 669
Software Engineer1$112 424

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20251$142 400
FY20263$154 669

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Engineer$112 424–$144 000
Úroveň II
Charlotte, NC15. 5. 202629. 5. 2026Certifikované
Sr. Software Engineer$154 669–$174 000
Úroveň IV
Charlotte, NC30. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
Sr. Lead, Product Owner$157 560–$213 600
Úroveň IV
Charlotte, NC10. 11. 202517. 11. 2025Certifikované
Principal Product Owner$142 400–$213 600
Úroveň IV
Charlotte, NC2. 9. 202515. 9. 2025Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).