Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Riverside Partners LLC

Riverside Partners LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Riverside Partners LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $113 526.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaNew York, NY
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$113 526
Stredná časť platov$105 976–$131 606
10.–90. percentil$105 390–$151 147

Sponzoruje Riverside Partners LLC víza H-1B?

Riverside Partners LLC podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 7. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Administrative Fundraising and Investor Relations Specialist2$113 526
Associate1$105 000
Vice President1$164 174

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20231$106 301
FY20241$105 000
FY20262$142 462

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Administrative Fundraising and Investor Relations Specialist$120 750New York, NY7. 5. 20268. 6. 2026Certifikované
Vice President$164 174–$172 000
E-3 · Úroveň III
New York, NY23. 7. 20241. 10. 2024Certifikované, následne stiahnuté
Administrative Fundraising and Investor Relations Specialist$106 301New York, NY22. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Associate$105 000–$125 000
Úroveň II
Boston, MA17. 5. 20225. 7. 2022Certifikované, následne stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).