Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Robinhood Markets, Inc. › Software Engineer

Software Engineer v Robinhood Markets, Inc.: Mzdy H-1B

154 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer v Robinhood Markets, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $166 000; stredná polovica $157 000–$182 610.

Žiadosti (LCA)154
Medián ponúkaného platu$166 000
Stredná časť platov$157 000–$182 610
10.–90. percentil$129 536–$189 142

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202323$157 000
FY202464$180 000
FY202532$158 000
FY202634$166 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$166 000–$224 000
Úroveň II
New York, NY23. 6. 202616. 11. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň II
New York, NY23. 6. 202613. 11. 2026Certifikované
$190 000–$230 000
Úroveň II
Menlo Park, CA12. 6. 202622. 6. 2026Certifikované
$187 741–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA10. 6. 202624. 6. 2026Certifikované
$166 000–$195 000
Úroveň II
New York, NY1. 6. 20269. 6. 2026Certifikované
$135 700–$150 000
Úroveň I
Menlo Park, CA12. 5. 202626. 5. 2026Certifikované
$190 000–$224 000
Úroveň I
New York, NY4. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$190 000–$224 000
Úroveň I
New York, NY4. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$212 300–$230 000
Úroveň IV
Bellevue, WA4. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$195 000
Úroveň II
Bellevue, WA4. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň I
New York, NY21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň I
Menlo Park, CA21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň I
Menlo Park, CA21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň I
New York, NY21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň I
New York, NY21. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň I
Irvine, CA16. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$166 000–$224 000
Úroveň III
Irvine, CA6. 4. 20261. 10. 2026Certifikované
$187 800–$224 000
Úroveň II
Menlo Park, CA31. 3. 202627. 4. 2026Certifikované
$187 800–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA24. 3. 202630. 3. 2026Certifikované
$166 000–$195 000
Úroveň II
Bellevue, WA16. 3. 202627. 4. 2026Certifikované
$166 000–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA11. 3. 202613. 4. 2026Certifikované
$187 800–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA6. 3. 202613. 4. 2026Certifikované
$166 000–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA6. 3. 202630. 3. 2026Certifikované
$166 000–$195 000
Úroveň I
Menlo Park, CA11. 2. 202616. 3. 2026Certifikované
$161 700–$185 000
Úroveň II
Menlo Park, CA9. 2. 20269. 2. 2026Certifikované
$105 000–$145 000
Úroveň I
New York, NY20. 1. 202626. 1. 2026Certifikované
$145 000–$185 000
Úroveň II
New York, NY15. 1. 202626. 1. 2026Certifikované
$145 000–$185 000
Úroveň I
Menlo Park, CA15. 1. 202626. 1. 2026Certifikované
$157 000–$185 000
Úroveň II
New York, NY15. 1. 20269. 2. 2026Certifikované
$145 000–$185 000
Úroveň I
Bellevue, WA15. 1. 202626. 1. 2026Certifikované
$157 000–$185 000
Úroveň I
Menlo Park, CA31. 12. 20256. 1. 2026Certifikované
$132 000–$145 000
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
New York, NY7. 11. 20251. 2. 2026Certifikované
$157 000–$224 583
čiatočný úväzok · Úroveň II
Bellevue, WA3. 11. 20253. 4. 2026Certifikované
$123 000–$145 000
Úroveň II
Menlo Park, CA31. 10. 202510. 11. 2025Certifikované
$157 000–$212 750
Úroveň II
New York, NY22. 9. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$212 750
Úroveň II
Bellevue, WA22. 9. 20251. 10. 2025Certifikované
$161 637–$212 750
Úroveň II
Menlo Park, CA22. 9. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$212 750
Úroveň II
Bellevue, WA22. 9. 202511. 2. 2026Certifikované
$161 637–$185 000
Úroveň II
Menlo Park, CA11. 9. 202513. 10. 2025Certifikované
$157 000–$212 750
Úroveň II
New York, NY5. 9. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$185 000
Úroveň II
Bellevue, WA8. 8. 202515. 9. 2025Certifikované
$161 637–$190 000
Úroveň II
Menlo Park, CA4. 8. 20251. 9. 2025Certifikované, následne stiahnuté
$178 000–$253 000
Úroveň II
Menlo Park, CA31. 7. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$190 000
Úroveň II
Bellevue, WA17. 7. 202523. 7. 2025Certifikované
$148 242–$182 035
Úroveň IV
Winston-Salem, NC8. 7. 20255. 12. 2025Certifikované
$187 574–$253 000
Úroveň III
Emeryville, CA2. 7. 202523. 11. 2025Certifikované
$187 000–$253 000
Úroveň II
Menlo Park, CA27. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$158 000–$212 750
Úroveň III
New York, NY27. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$158 000–$212 750
Úroveň II
Menlo Park, CA20. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$185 000
Úroveň II
Menlo Park, CA18. 6. 202520. 6. 2025Certifikované
$157 000–$213 000
Úroveň II
Menlo Park, CA18. 6. 20251. 7. 2025Certifikované
$187 000–$220 000
Úroveň II
Menlo Park, CA7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$158 642–$185 000
Úroveň III
New York, NY6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$179 982–$212 750
Úroveň IV
New York, NY6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$185 000
Úroveň II
Bellevue, WA6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$180 960–$212 750
Úroveň III
Menlo Park, CA6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$158 000–$185 000
Úroveň III
New York, NY30. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$157 000–$185 000
Úroveň II
Menlo Park, CA24. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$123 656–$145 000
Úroveň II
New York, NY24. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$1 884 000
Úroveň II
Menlo Park, CA24. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
$125 000–$165 000
Úroveň II
Menlo Park, CA22. 3. 202528. 4. 2025Certifikované
$164 520–$184 520
Úroveň II
Menlo Park, CA19. 3. 20259. 8. 2025Certifikované
$166 500–$176 500
Úroveň II
Menlo Park, CA21. 2. 202519. 8. 2025Certifikované
$166 500–$176 500
Úroveň II
Menlo Park, CA19. 2. 202519. 8. 2025Certifikované
$156 000–$176 000
Úroveň II
Menlo Park, CA24. 1. 202519. 7. 2025Certifikované
$156 500–$176 500
Úroveň II
Menlo Park, CA15. 1. 202511. 7. 2025Certifikované
$180 325–$200 325
Úroveň II
Menlo Park, CA14. 10. 202415. 4. 2025Certifikované
$175 000–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA11. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
$180 000–$200 000
Úroveň II
New York, NY23. 8. 20242. 10. 2024Certifikované
$125 000–$145 000
Úroveň II
New York, NY20. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
$180 000–$200 000
Úroveň IV
Bellevue, WA13. 8. 20243. 9. 2024Certifikované
$170 735–$190 735
Úroveň II
Menlo Park, CA5. 8. 20243. 1. 2025Certifikované
$175 105–$195 105
Úroveň II
Menlo Park, CA2. 8. 202431. 1. 2025Certifikované
$190 840–$210 840
Úroveň II
Menlo Park, CA1. 8. 202418. 1. 2025Certifikované
$161 140–$181 140
Úroveň II
Irvine, CA31. 7. 20241. 8. 2024Certifikované
$189 000–$209 000
Úroveň II
New York, NY29. 7. 202425. 1. 2025Certifikované
$180 810–$200 810
Úroveň II
Georgetown, TX24. 7. 202423. 1. 2025Certifikované
$185 390–$205 390
Úroveň II
Menlo Park, CA23. 7. 202418. 1. 2025Certifikované
$190 000–$210 000
Úroveň II
Menlo Park, CA22. 7. 202418. 1. 2025Certifikované
$185 390–$205 390
Úroveň II
Menlo Park, CA17. 7. 202410. 1. 2025Certifikované
$185 695–$205 695
Úroveň II
Bellevue, WA16. 7. 202415. 11. 2024Certifikované
$183 000–$203 000
Úroveň II
Menlo Park, CA12. 7. 202410. 1. 2025Certifikované
$185 695–$205 695
Úroveň II
Bellevue, WA8. 7. 202431. 12. 2024Certifikované
$160 000–$210 000
Úroveň III
Bellevue, WA28. 6. 202411. 10. 2024Certifikované
$190 840–$210 840
Úroveň II
Menlo Park, CA28. 6. 20242. 11. 2024Certifikované
$185 000–$205 000
Úroveň III
Menlo Park, CA26. 6. 202430. 11. 2024Certifikované
$183 130–$203 130
Úroveň II
Menlo Park, CA18. 6. 202430. 11. 2024Certifikované
$169 080–$189 080
Úroveň II
New York, NY17. 6. 20241. 7. 2024Certifikované
$125 000–$145 000
Úroveň II
Menlo Park, CA11. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$182 000–$212 000
Úroveň II
Menlo Park, CA6. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$193 355–$213 355
Úroveň II
New York, NY5. 6. 202416. 11. 2024Certifikované
$150 000–$200 000
Úroveň II
Menlo Park, CA7. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$88 097–$108 097
Úroveň II
New York, NY2. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$185 695–$205 695
Úroveň II
Menlo Park, CA2. 5. 202422. 10. 2024Certifikované
$180 000–$200 000
Úroveň II
Menlo Park, CA2. 5. 202421. 9. 2024Certifikované
$180 000–$200 000
Úroveň II
New York, NY24. 4. 202429. 4. 2024Certifikované
$175 000–$195 000
Úroveň II
New York, NY23. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$190 000–$210 000
Úroveň II
New York, NY20. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$125 000–$145 000
Úroveň II
New York, NY19. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$128 920–$148 920
Úroveň II
Bellevue, WA19. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$182 610–$202 610
Úroveň II
New York, NY19. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$150 000–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA11. 3. 202415. 7. 2024Certifikované
$182 610–$202 610
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
New York, NY27. 2. 202423. 7. 2024Certifikované
$134 000–$154 000
Úroveň II
Menlo Park, CA21. 2. 202415. 7. 2024Certifikované
$150 000–$205 000
Úroveň II
Menlo Park, CA19. 2. 202415. 7. 2024Certifikované
$182 610–$202 610
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
Menlo Park, CA15. 2. 202423. 7. 2024Certifikované
$189 178
Úroveň III
Menlo Park, CA15. 2. 202415. 6. 2024Certifikované
$179 270–$199 270
Úroveň II
Menlo Park, CA13. 2. 202413. 7. 2024Certifikované
$157 000–$204 000
Úroveň II
New York, NY12. 2. 20242. 3. 2024Certifikované
$182 000–$204 000
Úroveň III
Menlo Park, CA31. 1. 202413. 7. 2024Certifikované
$183 000–$203 000
Úroveň III
Menlo Park, CA29. 1. 202413. 7. 2024Certifikované
$175 000–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA29. 1. 202419. 2. 2024Certifikované
$156 000–$176 000
Úroveň II
Menlo Park, CA22. 1. 202415. 7. 2024Certifikované
$155 000–$204 000
Úroveň II
Menlo Park, CA19. 1. 20247. 2. 2024Certifikované
$157 000–$177 000
Úroveň II
Menlo Park, CA18. 1. 202415. 7. 2024Certifikované
$195 000–$215 000
Úroveň III
Menlo Park, CA11. 1. 202417. 5. 2024Certifikované
$157 000–$194 000
Úroveň II
Menlo Park, CA9. 1. 20246. 7. 2024Certifikované
$128 502–$148 502
Úroveň II
Seattle, WA9. 1. 202416. 1. 2024Certifikované
$170 000–$190 000
Úroveň II
New York, NY4. 12. 202325. 12. 2023Certifikované
$165 000–$200 000
Úroveň II
Irvine, CA21. 11. 202327. 11. 2023Certifikované
$156 500–$176 500
Úroveň II
New York, NY10. 11. 202320. 11. 2023Certifikované
$156 500–$176 500
Úroveň II
Brookline, MA8. 11. 202316. 11. 2023Certifikované
$209 484–$229 484
Úroveň II
New York, NY8. 11. 202316. 11. 2023Certifikované
$177 775–$197 775
Úroveň II
Seattle, WA8. 11. 202316. 11. 2023Certifikované
$145 000–$175 000
Úroveň II
New York, NY7. 11. 202313. 11. 2023Certifikované
$180 550–$200 550
Úroveň II
New York, NY7. 11. 202315. 11. 2023Certifikované
$182 010–$202 010
Úroveň III
Menlo Park, CA25. 10. 20239. 2. 2024Certifikované
$198 325–$218 325
Úroveň III
Menlo Park, CA22. 10. 202320. 4. 2024Certifikované
$198 325–$218 325
Úroveň III
Menlo Park, CA22. 10. 202322. 4. 2024Certifikované
$184 412–$204 412
Úroveň III
Menlo Park, CA19. 10. 202319. 4. 2024Certifikované
$182 010–$202 010
Úroveň III
Menlo Park, CA10. 10. 20231. 3. 2024Certifikované
$156 000–$201 000
Úroveň III
Menlo Park, CA31. 8. 202316. 2. 2024Certifikované
$128 502–$148 502
Úroveň II
Redmond, WA23. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$125 000–$155 000
Úroveň II
New York, NY21. 8. 202330. 8. 2023Certifikované
$120 000–$145 000
Úroveň II
Menlo Park, CA14. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$164 345–$184 345
Úroveň IV
Winston-Salem, NC9. 8. 202315. 8. 2023Certifikované
$128 502–$148 502
Úroveň II
Redmond, WA9. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$184 662–$215 000
Úroveň II
Menlo Park, CA5. 7. 202314. 12. 2023Certifikované
$133 000–$176 000
Úroveň II
Menlo Park, CA2. 6. 202312. 6. 2023Certifikované
$164 000–$194 000
Úroveň II
Menlo Park, CA27. 4. 202330. 4. 2023Certifikované
$180 000–$210 000
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
New York, NY26. 4. 202323. 7. 2023Certifikované
$175 000–$205 000
Úroveň II
Menlo Park, CA20. 4. 202315. 5. 2023Certifikované
$200 000–$220 000
Úroveň IV
Menlo Park, CA20. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
$175 000–$195 000
Úroveň II
Seattle, WA7. 4. 202317. 4. 2023Certifikované
$128 000–$148 000
Úroveň II
Seattle, WA6. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
$128 000–$148 000
Úroveň II
Redmond, WA4. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
$183 000–$203 333
Úroveň II
Menlo Park, CA21. 3. 20239. 9. 2023Certifikované
$157 000–$213 000
Úroveň II
Jersey City, NJ15. 3. 202313. 9. 2023Certifikované
$157 000–$213 000
Úroveň II
Kirkland, WA10. 3. 20233. 4. 2023Certifikované
$157 000–$213 000
Úroveň II
Seattle, WA10. 3. 20233. 4. 2023Certifikované
$157 000–$213 000
Úroveň II
Menlo Park, CA3. 3. 202320. 3. 2023Certifikované
$185 000–$205 000
Úroveň III
Menlo Park, CA22. 2. 20239. 7. 2023Certifikované
$165 000–$195 000
Úroveň II
Menlo Park, CA1. 2. 202313. 7. 2023Certifikované
$160 000–$180 000
Úroveň II
Menlo Park, CA2. 11. 20224. 5. 2023Certifikované

Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Robinhood Markets, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).