Domov › Zamestnávatelia › RPA Technology Inc
RPA Technology Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
RPA Technology Inc podal 45 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 45. Medián ponúkanej mzdy: $99 965.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje RPA Technology Inc víza H-1B?
RPA Technology Inc podal 45 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Java Developer | 12 | $105 644 |
| Software Developer | 7 | $99 965 |
| Java Full Stack Developer | 4 | $101 192 |
| Software Engineer | 3 | $102 877 |
| Senior Software Engineer | 3 | $114 754 |
| Data Engineer | 2 | $94 556 |
| Sr. Business Analyst | 2 | $79 684 |
| Network Engineer | 1 | $91 395 |
| Senior .NET Developer | 1 | $76 066 |
| Datastage ETL Developer | 1 | $91 021 |
| Dot Net Full Stack Developer | 1 | $102 877 |
| Software Application Engineer | 1 | $90 106 |
| Data Scientist | 1 | $90 958 |
| Cyber Security Engineer | 1 | $104 042 |
| Sr. Software Developer | 1 | $93 538 |
| Database Administrator | 1 | $82 493 |
| Sr. Java Developer | 1 | $94 765 |
| Systems Engineer | 1 | $94 557 |
| Associate Director, Solution Architecture | 1 | $88 026 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $85 426 |
| FY2024 | 14 | $101 192 |
| FY2025 | 13 | $99 965 |
| FY2026 | 11 | $109 283 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Alpharetta, GA5
- Atlanta, GA4
- Plano, TX4
- San Antonio, TX4
- Troy, MI2
- Austin, TX2
- Moon Twp, PA1
- Basking Ridge, NJ1
- Memphis, TN1
- O'Fallon, MO1
- Grand Rapids, MI1
- Skillman, NJ1
- Jacksonville, FL1
- Richardson, TX1
- Melbourne, FL1
- Grapevine, TX1
- Albany, NY1
- Cypress, TX1
- Arlington Heights, IL1
- Cumming, GA1
Povolania
- Software Developers36
- Data Scientists2
- Management Analysts2
- Computer Network Architects1
- Information Security Analysts1
- Database Administrators1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer Systems Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer | $73 195–$75 422 Úroveň I | Alpharetta, GA | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $87 859–$87 860 Úroveň I | Alpharetta, GA | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Java Developer | $112 424–$112 425 Úroveň II | Charlotte, NC | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $114 754–$114 755 Úroveň II | Round Rock, TX | 20. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikované |
| Java Developer | $112 923–$112 924 Úroveň II | Southlake, TX | 6. 1. 2026 | 13. 1. 2026 | Certifikované |
| Associate Director, Solution Architecture | $88 026–$92 540 Úroveň II | Lansdale, PA | 16. 12. 2025 | 2. 1. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer | $94 557–$94 558 Úroveň II | Marlborough, MA | 11. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $109 283–$109 284 Úroveň II | Atlanta, GA | 10. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $109 283–$109 284 Úroveň II | Atlanta, GA | 7. 11. 2025 | 14. 11. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $108 077–$108 078 Úroveň II | Chicago, IL | 3. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $161 637–$161 638 Úroveň II | Pleasanton, CA | 3. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $108 077–$108 078 Úroveň II | Arlington Heights, IL | 19. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikované |
| Database Administrator | $82 493–$82 494 Úroveň II | Cumming, GA | 26. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikované |
| Sr. Business Analyst | $85 654–$89 420 Úroveň II | Lathrop, CA | 12. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Sr. Business Analyst | $73 715–$89 420 Úroveň II | Elkhorn, NE | 22. 7. 2025 | 29. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Java Developer | $94 765–$94 766 Úroveň II | Louisville, KY | 22. 7. 2025 | 29. 7. 2025 | Certifikované |
| Cyber Security Engineer | $104 042–$104 043 Úroveň II | Grapevine, TX | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Developer | $93 538–$93 539 Úroveň II | Albany, NY | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $99 965–$99 966 Úroveň II | San Antonio, TX | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $99 965–$99 966 Úroveň II | San Antonio, TX | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $99 965–$99 966 Úroveň II | San Antonio, TX | 24. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $103 210–$103 211 Úroveň II | Cypress, TX | 24. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $105 997–$105 998 Úroveň II | Plano, TX | 3. 2. 2025 | 5. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $105 997–$105 998 Úroveň II | Plano, TX | 29. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist | $90 958–$90 959 Úroveň II | Alpharetta, GA | 22. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $102 877–$102 878 Úroveň II | Atlanta, GA | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $115 918–$115 919 Úroveň II | Skillman, NJ | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $102 877–$102 878 Úroveň II | Alpharetta, GA | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Dot Net Full Stack Developer | $102 877–$102 878 Úroveň II | Alpharetta, GA | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $102 877–$102 878 Úroveň II | Atlanta, GA | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Plano, TX | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Application Engineer | $90 106–$102 878 Úroveň II | Jacksonville, FL | 3. 6. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $96 866–$96 867 Úroveň II | Austin, TX | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $101 192–$101 193 Úroveň II | Richardson, TX | 20. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $101 962–$101 963 Úroveň II | Melbourne, FL | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $94 245–$94 246 Úroveň II | San Antonio, TX | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $101 192–$114 027 Úroveň II | Plano, TX | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $96 866–$96 867 Úroveň II | Austin, TX | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $85 426–$85 427 Úroveň II | O'Fallon, MO | 17. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $77 667–$101 193 Úroveň II | Grand Rapids, MI | 26. 7. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikované |
| Datastage ETL Developer | $91 021–$94 246 Úroveň II | Troy, MI | 17. 7. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikované |
| Network Engineer | $91 395–$91 396 Úroveň II | Troy, MI | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $84 614–$84 615 Úroveň II | Moon Twp, PA | 24. 5. 2023 | 31. 5. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $109 283–$109 284 Úroveň II | Basking Ridge, NJ | 10. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior .NET Developer | $76 066–$109 284 Úroveň II | Memphis, TN | 10. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).