Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › S&A IT Training Corporation

S&A IT Training Corporation: Mzdy H-1B a sponzoring

S&A IT Training Corporation podal 27 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 27. Medián ponúkanej mzdy: $90 938.

Žiadosti (LCA)27
Certifikované27
Adresa zamestnávateľaSchaumburg, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$90 938
Stredná časť platov$78 354–$94 765
10.–90. percentil$72 426–$94 981

Sponzoruje S&A IT Training Corporation víza H-1B?

S&A IT Training Corporation podal 27 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 2. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Business Analyst7$94 765
IT Project Manager6$75 390
Software Engineer2$98 353
Network Engineer2$78 354
Data Analyst2$93 974
Technical Project Manager1$72 426
Technical Business Analyst1$90 938
SAP Consultant1$102 690
Database Administrator1$86 694
Program Analyst1$94 765
IT Business Analyst1$89 690
IT Program Manager1$78 354
Senior Business Analyst1$94 765

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202314$82 524
FY202411$94 765
FY20252$93 974

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Data Analyst$93 974
Úroveň II
Schaumburg, IL2. 6. 20252. 12. 2025Certifikované
Data Analyst$93 974
Úroveň II
Schaumburg, IL19. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Business Analyst$95 306
Úroveň II
Schaumburg, IL19. 7. 202426. 7. 2024Certifikované
IT Business Analyst$89 690
Úroveň II
Schaumburg, IL18. 6. 20241. 12. 2024Certifikované
IT Project Manager$78 354
Úroveň II
Schaumburg, IL18. 6. 20241. 12. 2024Certifikované
IT Program Manager$78 354
Úroveň II
Schaumburg, IL6. 6. 20241. 12. 2024Certifikované
Business Analyst$94 765
Úroveň II
Schaumburg, IL16. 4. 202423. 4. 2024Certifikované
Network Engineer$78 354
Úroveň II
Streamwood, IL16. 4. 202423. 4. 2024Certifikované
Senior Business Analyst$94 765
Úroveň II
Park Ridge, IL9. 4. 202416. 4. 2024Certifikované
Software Engineer$102 690
Úroveň II
Naperville, IL27. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Program Analyst$94 765
Úroveň II
Chicago, IL27. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Analyst$94 765
Úroveň II
Schaumburg, IL26. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Analyst$94 765
Úroveň II
Itasca, IL26. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Network Engineer$78 354
Úroveň II
Northbrook, IL13. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
SAP Consultant$102 690
Úroveň II
Schaumburg, IL13. 9. 202320. 9. 2023Certifikované
IT Project Manager$87 069
Úroveň II
Waukee, IA1. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
IT Project Manager$78 354
Úroveň II
Glen Ellyn, IL24. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Database Administrator$86 694
Úroveň II
Glendale Heights, IL24. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Analyst$94 765
Úroveň II
Chicago, IL24. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Analyst$94 765
Úroveň II
Park Ridge, IL24. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
IT Project Manager$72 426
Úroveň II
Schaumburg, IL21. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Technical Project Manager$72 426
Úroveň II
Schaumburg, IL9. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$94 016
Úroveň II
Schaumburg, IL8. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
IT Project Manager$72 426
Úroveň II
Schaumburg, IL30. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Technical Business Analyst$90 938
Úroveň II
DesPlaines, IL30. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
IT Project Manager$72 426
Úroveň II
Naperville, IL30. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Business Analyst$72 426
Úroveň II
Schaumburg, IL18. 5. 20232. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).