Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › S3 Technical Solutions Inc

S3 Technical Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

S3 Technical Solutions Inc podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $80 850.

Žiadosti (LCA)11
Certifikované11
Adresa zamestnávateľaIrving, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$80 850
Stredná časť platov$75 140–$83 075
10.–90. percentil$69 430–$84 094

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje S3 Technical Solutions Inc víza H-1B?

S3 Technical Solutions Inc podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 9. 2024. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v S3 Technical Solutions Inc: 9 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Java Developer7$75 192
Software Developer2$82 472
Full Stack Java Developer2$84 094

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$80 850
FY20246$83 075
FY20252$73 164

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Full Stack Java Developer$84 094–$85 000
Úroveň I
Irving, TX17. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$84 094–$85 000
Úroveň I
Irving, TX10. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
Full Stack Java Developer$84 094–$85 000
Úroveň I
Irving, TX14. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
Java Developer$82 056–$82 100
Úroveň I
Bedford, TX26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Java Developer$75 088–$75 100
Úroveň I
San Antonio, TX26. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Java Developer$82 056–$82 060
Úroveň I
Fort Worth, TX19. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$80 850–$80 860
Úroveň I
Irving, TX21. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Java Developer$69 430–$83 200
Úroveň I
Albany, NY18. 5. 202318. 5. 2023Certifikované, následne stiahnuté
Java Developer$69 430–$83 200
Úroveň I
Albany, NY30. 3. 202330. 3. 2023Certifikované
Java Developer$76 898–$76 900
Úroveň I
Fort Worth, TX14. 4. 20221. 10. 2022Certifikované, následne stiahnuté
Java Developer$75 192–$75 200
Úroveň I
Lakewood, CO13. 4. 20221. 10. 2022Certifikované, následne stiahnuté

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).