Domov › Zamestnávatelia › Saama Technologies, LLC › Associate Technical Architect
Associate Technical Architect v Saama Technologies, LLC: Mzdy H-1B
9 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Associate Technical Architect v Saama Technologies, LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $129 500; stredná polovica $124 250–$136 500.
Žiadosti (LCA)9
Medián ponúkaného platu$129 500
Stredná časť platov$124 250–$136 500
10.–90. percentil$108 500–$143 100
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $132 000 |
| FY2024 | 2 | $139 000 |
| FY2025 | 1 | $110 000 |
| FY2026 | 1 | $129 000 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $148 000–$160 000 | Campbell, CA | 11. 6. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikované |
| $130 000–$145 000 | South San Francisco, CA | 3. 6. 2024 | 13. 6. 2024 | Certifikované |
| $105 000–$130 000 Úroveň III | Glendale, AZ | 5. 9. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
| $141 000–$160 000 Úroveň III | South San Francisco, CA | 3. 2. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň II | Glendale, AZ | 26. 1. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $110 000–$140 000 Úroveň II | Glendale, AZ | 19. 12. 2022 | 1. 6. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $110 000–$140 000 Úroveň II | Glendale, AZ | 19. 12. 2022 | 1. 6. 2023 | Stiahnuté |
| $129 000–$150 000 | Glendale, AZ | 25. 10. 2022 | 28. 3. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $129 000–$150 000 | Glendale, AZ | 5. 10. 2022 | 28. 3. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
Associate Technical Architect u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Saama Technologies, LLC
- Senior Consultant$100 000
- Architect$125 000
- Technical Architect$135 000
- Senior Principal Software Engineer$120 000
- Technical Lead$116 000
- Principal Software Engineer$118 500
- Senior Architect$150 000
- Senior Principal Software Engineer 1$128 000
- Consultant$76 000
- Senior Software Engineer 1$106 500
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).