Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Sage Group Technologies Inc

Sage Group Technologies Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Sage Group Technologies Inc podal 23 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 21. Medián ponúkanej mzdy: $102 000.

Žiadosti (LCA)23
Certifikované21
Adresa zamestnávateľaHazlet, NJ
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$102 000
Stredná časť platov$100 000–$105 050
10.–90. percentil$95 514–$110 000

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Sage Group Technologies Inc víza H-1B?

Sage Group Technologies Inc podal 23 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 3. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Sage Group Technologies Inc: 4 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Oracle DBA4$100 000
ABAP Consultant4$102 000
SAP SuccessFactors Consultant3$110 000
SAP EWM Consultant2$105 050
SAP PP Consultant1$95 000
SAP ABAP Consultant1$95 514
Java Developer1$100 000
SAP FICO Consultant1$104 250
ITDS Architect1$113 000
Itds Architech1$113 000
SAP Solution Architect1$105 050
SAP Eppm Consultant1$105 050
SAP Basis Consultant1$105 050
SAP Consultant1$100 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$95 514
FY20249$104 250
FY20258$105 050
FY20263$100 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Oracle DBA$100 000
Úroveň II
Omaha, NE29. 3. 202630. 5. 2026Certifikované
Oracle DBA$100 000
Úroveň II
Omaha, NE24. 12. 202530. 5. 2026Certifikované
SAP EWM Consultant$105 050
Úroveň III
Olive Branch, MS7. 12. 20258. 12. 2025Certifikované
SAP SuccessFactors Consultant$110 000
Úroveň II
Suwanee, GA9. 7. 20251. 8. 2025Certifikované
SAP Basis Consultant$105 050
Úroveň II
Jamaica, NY14. 6. 202516. 6. 2025Certifikované
SAP Consultant$100 000
Úroveň II
Wilmington, DE12. 6. 202512. 6. 2025Certifikované
SAP SuccessFactors Consultant$110 000
Úroveň II
Boca Raton, FL12. 6. 202520. 6. 2025Certifikované
SAP Eppm Consultant$105 050
Úroveň II
Hazlet, NJ21. 3. 20251. 4. 2025Certifikované
SAP EWM Consultant$105 050
Úroveň II
Normal, IL9. 2. 202511. 2. 2025Certifikované
Oracle DBA$100 000
Úroveň II
Omaha, NE4. 2. 20254. 2. 2025Certifikované
ABAP Consultant$102 000
Úroveň III
Calhoun, GA24. 9. 202414. 10. 2024Certifikované
ABAP Consultant$102 000
Úroveň III
Calhoun, GA19. 9. 202426. 2. 2025Certifikované
ABAP Consultant$112 000
Úroveň III
Calhoun, GA19. 9. 202426. 2. 2025Stiahnuté
ABAP Consultant$80 000
Úroveň II
Calhoun, GA18. 9. 202426. 2. 2025Stiahnuté
ITDS Architect$113 000
Úroveň II
Charlotte, NC12. 9. 202414. 1. 2025Certifikované
Itds Architech$113 000
Úroveň II
Charlotte, NC26. 8. 202414. 1. 2025Certifikované
SAP Solution Architect$105 050
Úroveň II
Hazlet, NJ5. 8. 20241. 10. 2024Certifikované
SAP FICO Consultant$104 250
Úroveň II
Hazlet, NJ12. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Java Developer$100 000
Úroveň II
Richfield, MN2. 11. 202313. 11. 2023Certifikované
Oracle DBA$100 000
Úroveň II
Edison, NJ2. 11. 20232. 11. 2023Certifikované
SAP SuccessFactors Consultant$95 514
Úroveň II
Hazlet, NJ3. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
SAP ABAP Consultant$95 514
Úroveň II
Hazlet, NJ3. 4. 20231. 10. 2023Certifikované
SAP PP Consultant$95 000
Úroveň II
Azusa, CA18. 11. 202221. 11. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).