Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Sann IT Solutions Inc › Software Engineer

Software Engineer v Sann IT Solutions Inc: Mzdy H-1B

19 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer v Sann IT Solutions Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $101 192; stredná polovica $101 192–$111 332.

Žiadosti (LCA)19
Medián ponúkaného platu$101 192
Stredná časť platov$101 192–$111 332
10.–90. percentil$97 926–$113 327

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20235$98 904
FY20248$101 192
FY20255$108 077
FY20261$112 923

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$112 923–$112 950
Úroveň II
Aubrey, TX19. 5. 202625. 5. 2026Certifikované
$108 077–$108 080
Úroveň II
Aurora, IL29. 8. 20254. 1. 2026Certifikované
$112 424–$112 500
Úroveň II
Charlotte, NC12. 8. 202513. 8. 2025Certifikované
$112 424–$112 500
Úroveň II
Charlotte, NC3. 7. 20257. 7. 2025Certifikované
$105 997–$106 000
Úroveň II
Irving, TX7. 3. 202511. 3. 2025Certifikované
$105 997–$106 000
Úroveň II
Irving, TX9. 12. 20249. 12. 2024Certifikované
$137 259–$137 260
Úroveň II
Redmond, WA29. 8. 20243. 9. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Northlake, TX20. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$114 941–$114 950
Úroveň II
Catonsville, MD18. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Aubrey, TX1. 4. 20241. 4. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX13. 3. 202413. 3. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX13. 2. 202413. 2. 2024Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Aubrey, TX23. 10. 202324. 10. 2023Certifikované
$101 192–$101 200
Úroveň II
Aubrey, TX6. 10. 20236. 10. 2023Certifikované
$101 109–$101 110
Úroveň II
Charlotte, NC3. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$98 904–$98 910
Úroveň II
Westlake, TX25. 1. 202325. 1. 2023Certifikované
$94 016–$94 020
Úroveň II
Aurora, IL4. 1. 20234. 1. 2023Certifikované
$94 016–$94 020
Úroveň II
Aurora, IL20. 12. 202220. 12. 2022Certifikované
$110 240–$110 250
Úroveň II
Bethesda, MD27. 10. 202227. 10. 2022Certifikované

Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Sann IT Solutions Inc

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).