Domov › Zamestnávatelia › Securiti, Inc.
Securiti, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Securiti, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 9. Medián ponúkanej mzdy: $168 000.
Sponzoruje Securiti, Inc. víza H-1B?
Securiti, Inc. podal 9 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Director Product Marketing, Security | 2 | $250 000 |
| Professional Services Solution Architect | 2 | $168 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $172 931 |
| Professional Services Engineer | 1 | $135 000 |
| Privacy Analysist | 1 | $107 661 |
| Information Security/Compliance Lead | 1 | $149 178 |
| Senior Data Scientist | 1 | $225 077 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $250 000 |
| FY2025 | 6 | $158 589 |
| FY2026 | 1 | $225 077 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)11 %
- Úroveň III (skúsený)11 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)67 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Data Scientist | $225 077 Úroveň III | San Jose, CA | 4. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikované |
| Privacy Analysist | $107 661–$109 000 Úroveň I | San Jose, CA | 28. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Professional Services Solution Architect | $168 000 Úroveň IV | Irving, TX | 25. 4. 2025 | 12. 9. 2025 | Certifikované |
| Information Security/Compliance Lead | $149 178–$179 200 Úroveň IV | Highlands Ranch, CO | 31. 3. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikované |
| Professional Services Solution Architect | $168 000 Úroveň IV | Irving, TX | 14. 3. 2025 | 13. 9. 2025 | Certifikované |
| Professional Services Engineer | $135 000 Úroveň IV | South Milwaukee, WI | 10. 3. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $172 931–$250 000 Úroveň II | San Jose, CA | 10. 3. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikované |
| Sr. Director Product Marketing, Security | $250 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 21. 11. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikované |
| Sr. Director Product Marketing, Security | $250 000 Úroveň IV | San Jose, CA | 17. 11. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).